🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
00
P
21
T
29
MIN
50
S
  • Tarne pole võimalik

LÕHNADE ELIMINEERIJA TURTLE WAX ODOR-X NEW CAR 100ML

Tootekood: 720804
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Vahend ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks autosalongist.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Turtle Wax lõhnade elimineerija Odor-X New Car 100 ml. Vahend ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks autosalongist. KASUTAMINE Kasutage toodet õues seisvas autos. Parima tulemuse saamiseks puhastage eelnevalt auto salong ja eemaldage kõik lõhnaallikad. Lülitage konditsioneer tööle maksimumvõimsusel. Lülitage tööle õhuringluse funktsioon. See aitab vahendil ulatuda ka istmete alla ja ventilatsiooniseadmetesse. Asetage pakend joogihoidjasse või põrandale. Vajutage tugevasti ventiilile ja lukustage see. Õhku pihustub puhastusvahendi udu. Lahkuge autost ja sulgege aknad ning uksed. Laske õhul u 15 min salongis ringelda. Ärge jätke autuot järelvalveta. Toote kasutamise järel tuulutage autosalong põhjalikult: jätke 10 minutiks kõik uksed avatuks. Märkus. Eemaldage autost ja selle lähedusest kõik süttimisallikad. Ärge kasutage, kui õhutemperatuur on kõrgem kui 30 °C. Kasutage üks pakend korraga. Pärast kasutamist eemaldage pakend autost. Kasutada sihipäraselt. Ettevaatust. Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Sisu/konteiner kõrvaldada ohtlike või erijäätmete kogumispunktide kaudu vastavalt riiklikele eeskirjadele. Sisaldab alfa-isometüül ionooni, butüülfenüülmetüülpropionaali, delta-damaskooni, tetrametüül atsetüüloktahüdronaftaleeni. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.