• Tarne pole võimalik

UNIVERSAALNE PUHASTUSVAHEND TURTLE WAX POWER OUT FRESH CLEAN 500ML

Tootekood: 720805
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Universaalne puhastusvahend enamiku interjööri pindade puhastamiseks.
• Ei sobi klaaspindade ja tehniliste ekraanide puhastamiseks.
• Ei jäta pinda rasvaseks.
• Mittetoksiline - ideaalne vahend laste ja koduloomade tekitatud plekkide eemaldamiseks.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Turtle Wax universaalne puhastusvahend Power Out Fresh Clean 500 ml. Võimas pleki- ja lõhnaeemaldi enamiku interjööri pindade puhastamiseks: plastik, vinüül, nahk, seemisnahk, puit, kangad ja vaibad. Ei sobi klaaspindade ja tehniliste ekraanide puhastamiseks. Looduslikud ensüümid eemaldavad ka kõige tõrksama mustuse ja plekid. Ei jäta pinda rasvaseks. Mittetoksiline – ideaalne vahend laste ja koduloomade tekitatud plekkide eemaldamiseks. KASUTAMINE 1. Loksutage pudelit põhjalikult. 2. Pihustage pinnale. 3. Parima tulemuse saamiseks pühkige pind üle mikrokiudlapiga. Hoiatus. Tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. Tulekahju korral: kasutada kustutamiseks keemiline kuivpulber, alkoholile vastupidav vaht, süsinikdioksiid (CO2). Sisu/mahuti kõrvaldada ohtlike või erijäätmete kogumispunktide kaudu vastavalt riiklikele eeskirjadele. Sisaldab <5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid. Lõhnaained: butüülfenüül metüülpropionaal, alfa-isometüül ionoon, bensüülsalitsülaat.