Keraamilised plaadid -40%
07
P
18
T
46
MIN
24
S
  • Tarne pole võimalik

VIHMAVEERENNIDE JA TORUDE PUHASTAMISE KOMPLEKT KÄRCHER PC 20

Tootekood: 721360
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Vihmaveerennide ja torude puhastamise kõrgsurvekomplekt K 2–K 7 seeria survepesuritele.
• Kaks erinevat otsikud, vooliku pikkus 20 m.
• Liigub kelgul iseseisvalt läbi vihmaveerennide.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher vihmaveerennide ja torude puhastamise kõrgsurvekomplekt PC 20. Selle abiga saab hõlpsasti puhastada väljavoolutorud, ummistused ja vihmaveerennid. Vooliku pikkus on 20 m. Uuenduslik vihmaveerennide ja torude puhastamise komplekt Kärcherilt toimib kõrgsurve abil. See liigub kelgul iseseisvalt läbi vihmaveerennide, ilma et kasutaja peaks pidevalt sealsamas kõrval redeli peal seisma. Vihmaveerennide ja torude puhastamise komplektil on kaks erinevat otsikut: üks torude puhastamise otsik, millel on neli tagurpidi suunatud kõrgsurvejuga ja üks vihmaveerennide puhastamis otsik, mis võimaldab vooliku spetsiaalsele kelgule kinnitada. Komplekti erinevate funktsioonide vahetamine on kiire ja lihtne. Väändumiskindel voolik koos messingist konnektoriga tagavad süsteemi vastupidavuse. Vihmaveerennide ja torude puhastamise komplekt sobib kasutamiseks koos kodumajapidamistele mõeldud Kärcheri K 2–K 7 seeria survepesuritega.