• Tarne pole võimalik

ÜHEKORDSETE MIKROKIUDLAPPIDE KOMPLEKT KÄRCHER EASYFIX PÕRANDAOTSAKULE

Tootekood: 721368
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• 15 uuenduslikku ühekordselt kasutatavat lappi.
• Valmistatud kõrge kvaliteediga imavast materjalist.
• Takjakinnitusega saab mikrokiudpõrandalapi hõlpsalt ja kiiresti kinnitada põrandaotsakule.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher EasyFix ühekordselt kasutatavate lappide komplekt EasyFix põrandaotsakule sisaldab 15 uuenduslikku ühekordselt kasutatavat lappi, mis on valmistatud kõrge kvaliteediga imavast materjalist. Kui teil on kiire, siis on teil alati käepärast värsked lapid – kõvakattega põrandate veelgi lihtsamaks ja hõlpsamaks puhastamiseks. Isegi nurgad ja servad saab lihtsalt puhtaks. Tänu takjakinnitusele saab mikrokiudpõrandalapi hõlpsalt ja kiiresti kinnitada EasyFix aurupuhasti põrandaotsakule: lihtsalt suruge EasyFix põrandaotsak lappi küljele, millel on kollast värvi takjakinnitusriba ja põrandaotsak on kasutusvalmis. Pärast puhastamist saab lapi lihtsalt koos koguned olmeprügiga ära visata – vabastades teid seega tüütust ja aeganõudvast mustade lappide pesemisest.