• Tarne pole võimalik

DIGITAALNE KÖÖGIKAAL SOEHNLE PAGE COMPACT 300 MARBLE

Tootekood: 722992
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Köögikaal kauni loodusliku marmori efektiga.
• Maksimaalne kaal 5 kg, kaalumistäpsus 1 g, automaatne väljalülitus.
• Varustatud praktilise riputusaasaga, mis võimaldab selle ruumisäästlikku hoiustamist.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Soehnle köögikaal Page Compact 300 on kauni loodusliku marmori efektiga, mis sobib igapäevaseks kasutamiseks. Ruumisäästlik, õhuke ja kompaktne disain. Maksimaalne kaal 5 kg, kaalumistäpsus 1 g. Selge ja hästi loetav LCD displei, numbrite kõrgus 12 mm. Puutetundlik ekraan reageerib ka kergetele vajutustele. Puuduvad eenduvad nupud, lihtne puhastada ja hügieeniline. Kaalu jalgadel on spetsiaalne nakkumisvastane kate, mis muudab kasutamise turvaliseks. Praktiline taarafunktsioon võimaldab mitmed koostisosad kaaluda ühte anumasse. Automaatne väljalülitus. Toode on varustatud praktilise riputusaasaga, mis võimaldab selle ruumisäästlikku hoiustamist. Toode on koheselt kasutusvalmis, patareid kuuluvad komplekti. Patareide kaas on kruvikinnitusega, turvaline kasutamiseks ka lastele.