• Tarne pole võimalik

KIIRSOOJENDIGA SEGISTI CREYA LION BEF-003N 3KW

Tootekood: 724339
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Kiirsoojendiga segisti võimsusega 3 Kw.
• Digitaalne vee temperatuuri näit ja ülekuumenemiskaitse.
• 14-päevane tagastusõigus
  • Tarne pole võimalik
Creya BEF-003N Lion kiirsoojendiga segisti on võimsusega 3 kW, 220V, 15A, IPX4. Segisti paigaldatakse valamu peale. Metallist korpuses on 3000W võimsusega kütteelement mis kuumutab läbijooksva vee. Segistikang töötab kütteelemendi lülitina ja vooluhulga reguleerijana. Vee temperatuuri saab reguleerida vooluhulgaga (mida väiksem vooluhulk, seda kõrgem on vee temperatuur). Komplektis on 1,2 m elektrijuhe pistikusse ühendamiseks. Segistil on digitaalne vee temperatuuri näit ja ülekuumenemiskaitse. Energiaklass on A. Tähelepanu! Tegemist on tavapärasest elektrilisest kodumasinast suurema võimsusega seadmega.

Toode on mõeldud kasutamiseks ainult sisetingimustes ning koduses majapidamises.
Paigaldustöid peavad teostama kvalifitseeritud spetsialistid.
Seade on suure võimsusega, seetõttu tuleb enne paigaldamist veenduda, et elektrijuhtmestik vastab toote võimsusele. Elektrisüsteemis tuleb kasutada voolurikkekaitset.
Seadet ei tohi paigaldada külmumisohuga kohtadesse.
Kui tekib kahtlus, et seades on vesi külmunud, on seadme kasutamine keelatud.
Veesüsteemi kinnikeeramisel tuleb seade eemaldada vooluvõrgust.
Töötavat seadet ei tohi jätta järelvalveta.