Aiamajade müük + tasuta tarne võimalus!
02
P
09
T
23
MIN
23
S
  • Tarne pole võimalik

VAAKUMTERMOS STANLEY CLASSIC 1,0L

Tootekood: 725630
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Vaakumtermos hoiab vedelikud kuuma või külmana kuni 24 h.
• Roostevabast terasest, BPA-vaba ning garanteeritult lekkekindel. • Maht on 1 l.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Stanley vaakumtermos Classic on valmistatud kõrgeima kvaliteediga isolatsiooniga, mis hoiab vedelikud kuuma või külmana kuni 24 h. Parim kaaslane õuetegevustesse sh jahile, matkale. Termos on roostevabast terasest, BPA-vaba ning garanteeritult lekkekindel. Volditava sangaga, mis hoiab kokku ruumi. Enne toote esmakordset kasutamist loputage kõik toote osad sooja seebiveega. Ärge valage sisse liiga palju kuuma jooki ning jätke täitmata ruumi, nii et saaks korgi kinni keerata – vastasel juhul võite saada põletusi. Pärast termose täitmist veenduge, et kork on täielikult kinni keeratud. Termosesse ei tohi valada gaseeritud jooke, hapendatud toitu või jooke. Ärge hoidke termoses piimatooteid ega imikutoitu. Hoidke kuuma joogiga termost laste eest. Selleks, et saavutada optimaalseid tulemusi on enne joogi valamist soovitatav termost soojendada või jahutada. Termos on nõudepesumasinakindel. Termose maht on 1 l.