Aeg terrass värvida! Puiduõlidele 40% allahindlus!
03
P
06
T
31
MIN
09
S
  • Tarne pole võimalik

KONVEKTOR THERMOVAL T17 PRO 1000W TERMOSTAAT IP24 SEINAKINNITUS+JALAD

Tootekood: 725780
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Konvektor termostaadiga.
• Võimsus 1000 W. • Saab paigaldada nii seinale kui eraldiseisvalt, seinakinnitus ja jalad on komplektis kaasas.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Thermoval konvektor T17 PRO on kaasaegne elektriline konvektsioon kütteseade võimsusega 1000 W, mis on mõeldud elamu-, büroo- ja kaupluseruumide, sh kõrgendatud õhuniiskusega (IP24) ruumide kütmiseks. T17 PRO seeria küttekehad on varustatud X-tüüpi siseruumide madala temperatuuriga küttekehaga. Konvektorit saab paigaldada nii seinale kui eraldiseisvalt (seinakinnitus ja jalad on komplektis kaasas). Õhu temperatuuri saab reguleerida vahemikus 0 kuni +35°C. Ümbritseva õhu temperatuuri vahemik: 0 kuni +35°C. Valge terasleht 0,8 mm korpus. Toitejuhtme pikkus on 1,8 m, toide: ~230 V / 50 Hz. Juhtelement: bimetallist termostaat. Kütteelement: bajonett kütteseade koos radiaatoriga. Hüsterees: 1,0 °C. Relee tüüp: bimetall kontaktor. Kaitsetase: IP24. Toitelüliti: mehaaniline, kontrolltuli. Andurid: andur, kapillaar. Lisafunktsioonid: termiline väljalülitus.