• Tarne pole võimalik

GAASIGRILL MUSTANG CONNOISSEUR 4+1

Tootekood: 727061
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Gaasigrill nelja põletiga.
• Peapõletite võimsus 3 × 3,5 kW + 1 × 4,0 kW.
• Grillimisala 72 × 46 cm.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Mustang gaasigrill Connoisseur 4+1 on esinduslik 4 põletiga gaasigrill tõhusa infrapunaplaadiga küljel. Peapõletite võimsus 3 × 3,5 kW + 1 × 4,0 kW. Infrapunaplaat 4,0 kW. Koguvõimsus 18,5 kW. Peapõletid 201 roostevabast terasest. 4,0 kW võimsam põleti lihamahlade sulgemiseks ja muuks suurt võimsust vajavaks grillimiseks. Tänu põleti uuele konstruktsioonile põleb leek ka põleti esiosas. See võimaldab kogu grillimisala tõhusalt ära kasutada. Külgplaat sobib ka grillitava liha pruunistamiseks. Grillimisala 72 × 46 cm. grillrestid on mattemailitud malmist, millest kaks sobivad kokku 23,5 × 45 cm Multigrilli toodetega ja ühe mõõtmed on 23,5 × 45 cm. Soojendusrest 67 × 14,5 cm, emailitud terastraat. Grilli topeltkaas ja korpus on pulbervärvitud terasest. Tulekolle emailitud terasest. Tulekolde külgseintes kuumakaitseplekid 430 roostevabast terasest. Need väldivad soojuse kandumist grilli konstruktsioonidesse ja hoiavad kuumuse tõhusalt grilli sees. Põleti süütamine toimub integreeritult regulaatorite abil. Kuumajaotusplekid 3 tk, emailitud terasest. Grilli all asuv kapp omab heakskiitu gaasiballooni hoidmiseks. 2 suurt ratast lihtsustavad grilli teisaldamist.