• Tarne pole võimalik

TEKSTIILIPESUR KÄRCHER SE 3-18 COMPACT AKU KOMPLEKTIGA

Tootekood: 727357
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Tekstiilipesur, mis puhastab tekstiilpinnad põhjalikult ja jäägivabalt.
• Tagab 18 V aku tagab maksimaalse liikumisvabaduse.
• Loputusfunktsioon seadme puhastamiseks.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher SE 3-18 Compact Battery Set tekstiilipesur puhastab tekstiilpinnad põhjalikult ja jäägivabalt. Tänu kompaktsele disainile pole seade mitte ainult käepärane, vaid seda saab kasutada ka siis, kui läheduses pole pistikupesa, tänu Kärcheri 18 V akupatareile (kuulub tarnekomplekti). See võimaldab sõiduki sisemust puhastada vaid 12-24 minutiga. Nii eemaldate mustuse autoistmetelt, põrandamattidelt ja pakiruumilt ning aiamööblilt ja polstrist hetkega – täpselt sama võimsalt kui meie juhtmega pihustuspuhastusvahenditega. Pikk ja painduv imivoolik koos sisemise puhastusainevoolikuga tagab ka suure mugavuse ja paindlikkuse isegi raskesti ligipääsetavates kohtades. Pärast puhastamist avaldab pihustiga väljatõmbepuhastus teile muljet oma hügieenilise loputusfunktsiooniga, mis eemaldab seadmelt ja voolikust mustuse ning hoiab ära bakterite ja lõhnade tekke. Täiesti kooskõlas motoga "puhas sõiduk, puhas puhastusseade".