• Tarne pole võimalik

PÕRANDAPESUR KÄRCHER EWM 2

Tootekood: 727358
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Juhtmevaba põrandapesur.
• Sobib igat liiki kõvade põrandate puhastamiseks (nt keraamilised plaadid, parkett, laminaat, PVC ja vinüül).
• Aku tööaeg umbes 20 minutit.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kärcher juhtmevaba põrandapesur EWM 2 Cordless eemaldab plekid ja pritsmed ka servadest – ilma pesuämbri tassimise või vaevarikka küürimiseta. Võimatu? Ei ole! Kahe paagiga juhtmevaba põrandapesuriga EWM 2 Cordless on see võimalik – ja tavaline mopp muutub üleliigseks. Pöörlevaid rulle niisutatakse pidevalt puhta veega ning nende poolt kokku kogutud mustus suunatakse musta vee mahutisse. Seade teeb põrandad võrreldes tavaliste moppidega kuni 20% puhtamaks*. Tänu õhukesele kujule ulatub põrandapesur EWM 2 hõlpsalt mööbli alla ja on hoiustamisel ruumisäästlik. Põranda kuivamisaeg on umbes 2 minutit, mistõttu on masin äärmiselt sobiv igat liiki kõvade põrandate puhastamiseks (nt keraamilised plaadid, parkett, laminaat, PVC ja vinüül). Võimas liitiumioonaku tagab umbes 20-minutilise tööaja. See võimaldab puhastada korraga umbes 60 m² põrandapinda.