• Tarne pole võimalik

PLASTIKADAPTER DIMARTINO ECO KILLA ISETEHTAVATE PÜÜNISTE TEGEMISEKS 3TK KOLLANE

Tootekood: 728061
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Plastikadapter isetehtavate püüniste tegemiseks.
• Aitab püüda häirivaid, lendavaid putukaid.
• Pakis 3 tk.
• Värvus: kollane.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Dimartino plastikadapter Eco Killa on ökoloogiline ja universaalne plastikadapter mis aitab püüda häirivaid putukaid (kärbseid, porikärbseid, äädikakärbseid, herilasi, vapsikuid, ööliblikaid, mähkureid), ilma keemilisi aineid kasutamata, putukad pääsevad lõksu sisse, aga välja ei saa. Toode koosneb 3 adapterist (3 püünise valmistamiseks), mida saab lihtsalt kinnitada tavalise plastist veepudeli külge. Kollase värvusega adapter on atraktiivne lendavatele putukatele, seda saab üles riputada. Sobib kasutamiseks aedades, viljapuuaedades, terassidel, tallides, lautades. Eemaldage pudelikaelalt tihendav rõngas. Kui sööt on pudelis, kinnitage adapter ja asetage püünis kohale päiksepaistelisse asukohta lõuna/edela suunal, 1,5 - 2 m (mitte kõrgemale) kõrgusele, olles eelnevalt adapteri külge nööri paigaldanud. Väga suuretele puudele on vaja mitu püünist. Alustage püüniste riputamist juba esimeste soojade kevadpäevade saabudes, et vähendada või peatada putukate paljunemist. Kärbeste ja porikärbeste jaoks: -1/2L vett + 20 - 30 g kalajääke. Herilaste ja vapsikute jaoks: 1/2 l õlu + 2 spl suhkrut või mett; ½ l vett + 3 spl suhkrut või mett + 1 klaas punase veini äädikat; 1/2 l valget või suhkru/meega magustatud veini + 1/2 klaasi piparmündisiirupit. Äädikakärbeste jaoks: 250 ml õunaäädikat + 100 ml punast vein + 1 spl suhkrut. Mähkurite (Carpocapsa), ööliblikate jaoks: 1 l veini + 7 spl suhkurt + 15 nelki + 1/2 kaneelipulka + 3 l vett. Leotada aineid 2 nädalat. See retsept annab teile 4 l atraktantsööta, mis saate kasutada 8 püünises. Viljakärbseste jaoks (kirsi-, oliivi-, pähkli-, sidrunipuudel): 1/2 liitrit vedelat ammoniaaki (lõhnatut, puhastamiseks) + 20 - 30 g tooreid kalajääke. Toodet hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Värv: kollane. Kogus pakis 3 tk.