• Tarne pole võimalik

PIKAAJALINE VÄETIS COMPO COMPLETE 6-KUUD 850G

Tootekood: 731323
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Pikaajalise toimega väetis, mis sobib kasutamiseks aia- rõdu- ja toataimedele.
• Kogus 850 g.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Compo pikaajaline väetis Complete. Unikaalne väetamissüsteem, kus toitainete vabastamine toimub kahes faasis: Esmane mõju: helehallid väetisegraanulid vabastavad toiteained kohe, nii et taimed on esimesest päevast alates kõikide olulisemate põhi- ja mikrotoitainetega varustatud. Kõrge toitainete esmavajadus kaetakse seeläbi kiirelt ja optimaalselt. Pikaajaline mõju: vaigukihiga kaetud rohelised väetisegraanulid katavad hilisema toitainete vajaduse. Nende pikaajaline toime (6 kuud) hakkab aeglaselt mõjuma. Soojuse ja vee mõjul tungivad toitained vähehaaval läbi ümbriskihi. Seeläbi kindlustatakse taimedele kontrollitud ja vajadusekohane toitainetega varustamine. Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks. Optimaalne varustamine toitainetega tänu esmasele ja pikaajalisele mõjule (6 kuud). Pole üle- ega alaväetamist, vajadusekohane doseerimine vastavalt niiskusele ja soojusele. Kõik olulisemad põhi- ja mikrotoitained igas teras hoolitsevad tugeva ja terve kasvu eest. Vastupidavus haiguste ja kahjustuste vastu suureneb. NPK väetis 12-4-17,5 (+4,5) mikroelementidega. Koostis: Lämmastik (N) 12 %, sellest nitraadina 2,1% (NO3) ja ammooniumina 3,2% (NH4), karbamiidlämmastikuna 0,7%, lämmastik karbamiidformaldehüüdist 6%. Üldfosforoksiid 4% (P2O5: 4%, neutraalses ammoniumtsitraadis lahustuv osa 4%, vees lahustuv osa 3%). Veeslahustuv kaalium (K2O: 17,5 %, millest vees lahustuv osa 17,5 %). Mikroelemendid: boor (B) 0,017%, vask (Cu) 0,07%, raud (Fe) 0,5%, mangaan (Mn) 0,013%, tsink (Zn) 0,08%. Madala kloorisisaldusega. Toataimed: mitmeaastased: 40g/m² varakevadel; üheaastased: 30g/m² umbes kaks kuud peale külvi. Köögiviljad (tomat, baklazaan, paprika): 100g/m² pärast istutamist, kurk, apteegitill: 70g/m² pärast istutamist. Väetis laotada laiali ja segada mullaga. 1 supilusikatäis väetist = ca. 25g ; 1 liiter = ca. 1 kg. Kasutamine: puistake väetist ainult mullale. Väetise sattumisel õitele võilehtedele tuleb see eemaldada. Pärast kasutamist sulgege pakend, et kaitstaväetist niiskuse eest. Hoida laste ja loomade eest! Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Nõuetekohasel säilitamisel ei ole kasutusaeg piiratud. Tootja: COMPO GmbH&Co, Saksamaa.