• Eeldatav kojuvedu 3,49 € al. 1-3 tööpäeva
  • Tarne pakiautomaati al. 1,99 € al. 1-3 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 22.07.2024

LOODUSLIK HERBITSIID SUBSTRAL KASUTUSVALMIS 1L

Tootekood: 732088
28.29 € /tk
12.98 €
E-poe erihinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest
Säästad 15.31 € (54%)
E-poe erihind sisselogitud kliendile
• Kasutusvalmis herbitsiid üheaastaste kaheiduleheliste umbrohtude tõrjumiseks.
• Pakendis on 1 l.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Eeldatav kojuvedu 3,49 € al. 1-3 tööpäeva
  • Tarne pakiautomaati al. 1,99 € al. 1-3 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 22.07.2024
Substral kasutusvalmis herbitsiid üheaastaste kaheiduleheliste umbrohtude tõrjumiseks teedel, radadel ja aladel, mis on vett läbilaskva pinnaga ning dekoratiivpuude ja -põõsaste ridade vahel ning sammalde tõrjumiseks dekoratiivpuude ja -põõsaste ridade vahel. TOIMEVIIS: Umbrohutõrjevahend kahjustab kõiki rohelisi taimi, mille lehtedega kokku puutub. Pritsitud taimede kasv peatub ja need närbuvad. Sobib kasutamiseks teedel, radadel ja aladel, mis on vett läbilaskva pinnaga ning rooside, põõsaste, hekkide ja puude all. Kasutada sooja, päikesepaistelise ja tuulevaikse ilmaga. Soodsates tingimustes on esmane mõju näha juba 2h pärast. KASUTAMINE: Tõrjutav taimestik töödelda hoolikalt. Kasuta vahendit ajal, mis on välja toodud etiketil ja lubatud kulunormiga. Maksimaalne kasutamine kasvuperioodil: 4 korda 7 päevase intervalliga. Kulunorm ühekordseks kasutamiseks on 30 ml ainet 10 m2 kohta. Vältige töölahuse triivimist/ sattumist pritsimis ala kõrval olevatele aladele ja taimedele. Pärast taimede pruunistumist ja kuivamist võib alustada külvamist ja istutamist. Surnud või närbuvad taimed saab kompostida või maasse kaevata ilma et see mõjutaks hiljem kasvavaid taimi.
Ärge kasutage vahendit:
Veeorganismide ja muude kui sihtrühma taimede kaitsmiseks mitte kasutada mitteläbilaskvatel pinnastel, nagu näiteks asfalt, betoon, tänavakivid, raudteerööpad, ja teistel juhtudel, kus on suur äravoolu oht.
Sademete(vihm) ajal, kui taimed on märjad vihmast, kastmisest ja enne eeldatavat vihma, sest sademeid, mis esinevad 1 tund pärast pihustamist võivad vähendada efektiivsust;Mitte kasutada rohkem kui 4 korda kultuuri/kasutusala ja vegetatsiooniperioodi kohta.
Vältida kandumist taimedele mida ei soovita hävitada.
Pritsitavat vedelikku ei tohi sattuda vahetult kultuurtaimede rohelistele osadele (nagu nt mittepuitunud taimeosad ja lehed), vastasel juhul võivad kultuurtaimed kahjustuda.
Kultuuride võimaliku kahjustumise eest vastutab kasutaja. Seetõttu tuleb enne vahendi kasutamist tööspetsiifilistes tingimustes kontrollida taimede vastupidavust sellele ja toimet.

Enne toote kasutamist tuleb lugeda etiketti ja toote kasutamisel tuleb järgida ohutusnõudeid.
Loe täpsemalt: https://portaal.agri.ee/avalik/#/taimekaitse/taimekaitsevahendid/115544/detailvaade/et