• Tarne pole võimalik

SÜGISENE ROOSIVÄETIS HORTICOM 750G

Tootekood: 733394
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Sügisene roosiväetis.
• Kõrgem fosfori- ja kaaliumisisaldus aitavad roosidel tugevamaks kasvada ja paremini talvekülma taluda.
• Kogus 750 g.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Horticom roosiväetises sisalduv kõrgem fosfori- ja kaaliumisisaldus aitavad roosidel tugevamaks kasvada ja paremini talvekülma taluda. Sügisel vajavad roosid erilist hoolt ja tähelepanu, et nad saaksid talveks korralikult ettevalmistatud. NPK 3-8-20 + mikroelemendid. NPK väetis N-P2O5–K2O(Mg) 3-8-20. Koostis: (%): Kogulämmastik (N) 3; ammooniumlämmastik (N-NH4) 3; üldfosfor (P2O) 8; difosforpentaoksiid neutraalses ammooniumtsitraadis ja vees lahustuv osa (P2O5) 7; vees lahustuv kaalium (K2O) 20; veeslahustuv magneesium (MgO) 2; vees lahustuv väävel (SO3) 18; vees lahustuv kaltsium (CaO) 3. Kasutamine: Enne väetamist niisutada muld ning kanda väetis maapinnale. Seejärel kobestada mulla sisse. Kulunorm: 50-60g/m2. Hoidmine ja säilitamine: Hoida suletuna originaalpakendis, kuivas, jahedas, otsese päikese eest varjatult, lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Väetise sattumisel silma pesta silmi rohke veega. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Allaneelamisel pöörduda vajadusel arsti poole. Päritolumaa: Poola. Säilivusaeg: 5 aastat pakendi avamisest. Netokaal: 750g