• Tarne pole võimalik

BOILER THERMEX SHADOW ID 80H 64L HORISONTAALNE 2000W

Tootekood: 734195
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• 64-liitrise mahutavusega ning horisontaalse paigaldamisega veeboiler.
• 2000 W sukelküttekeha, magneesiumanood.
• Energiaklass C.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
  • Tarne pole võimalik
Thermex ID Shadow horisontaalne boiler on võimsusega 2000 W. Mahutavus on 64 l. WI-FI juhtimine rakendusega Thermex Home. SMART režiimi ajal salvestab boiler kasutaja harjumuse ning järgmise tsükli jooksul soojendab vett eelnevalt uuritud graafiku järgi (7 päeva tsüklis). Perioodil, mil sooja vett ei nõuta, hoiab veesoojendaja seda minimaalsel temperatuuril. Nii saavutatakse mugavus ja energiasääst. Uus disain - Minimalistlik ja kena tume ümbris täiendab suurepäraselt keerukat interjööri ja sobib igasse värviskeemi. Ruumi säästmine - Veesoojendi on konstrueeritud Double Tank tehnoloogiaga. Tänu sellele tehnoloogiale muutub boiler lamedaks ja väikeste mõõtmetega, nii et seda on lihtne paigutada ka väikesesse korterisse. Kõrge efektiivsusega - ErP-klass C. Ohutus - Bioklaasiga kaetud kate kaitseb sisepaaki korrosiooni eest ja tagab selle vastupidavuse temperatuurimuutustele. Puutetundlik juhtpaneel - Kasutajasõbralik liides kütte-, sisse- ja töörežiimide näiduga. Arukas juhtimine - Enesediagnoos ja veateated. Lühitorude diameeter: 1/2″. Komplektis: kaitseklapp, elektrijuhe, paigaldusankrud. Garantii 2 aastat.