• Tarne pole võimalik

HIIRELÕKS SUPERCAT PRO 2TK

Tootekood: 734301
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Väga tõhusa ja liigipõhise lõksu süsteemiga, mille tõrgeteta toimimine likvideerib hiired kiiresti.
• Sisaldab naturaalset sööta.
• Pakis on 2 tk.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
SuperCat hiirelõks PRO -tegemist on väga tõhusa ja liigipõhise lõksu süsteemiga, mille tõrgeteta toimimine likvideerib hiired kiiresti. Sisaldab naturaalset sööta. Looduslik sööt on integreeritud piklikusse konteinerisse päästikumehhanismi ette. Esmalt, kui hiir hakkab sööta sööma, harjub ta lõksuga ära ilma sinna kinni jäämata. Söömist jätkates liigub ta päästikule lähemale, olles nii sobivas asendis lõksu kinni jäämiseks. Uuele patenteeritud lihtsa püüdmissüsteemi päästikumehhanismile on sisse ehitatud ka stabiilsuskontroll. See teeb kindlaks, et lõks ei sulguks kogemata. Ainult siis, kui hiir sööb ja liigub seejärel järjest sügavamale lõksu sisse, tõuseb päästik ülesse ja aktiveerib lõksu. Jõuline haamrilöök, mis tekib pinge all oleva vedru ja klambri sulgumise järel, tagab kiire hukkamise. SuperCat Hiirelõks PRO tootega toob Swissinno turule uue arenduse, mis peaks vastama EU tuleviku standarditele ja saavutama kõrgeima „A“ kategooria klassifikatsiooni vastavalt International Humane Trapping Strandards (AIHTS) organisatsiooni süsteemile. Kasutamine: Vajutage hoob alla ja eemaldage punane kaitsekork söödalt. MÄRKUS! Ilma kaitsekorki eemaldamata ei lukustu lõks automaatselt! Hiired tunnevad end turvaliselt mööda seina ääri liikudes. Seega asetage lõks sinna äärde nii, et selle avatud ots paikneks seina suunas. Kui hiir on sattunud lõksu, võtke see kätte ja vajutage tagaküljel asuvat hooba alla, et surnud hiir hõlpsalt ja kiirelt väljutada ilma seda puudutamata. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Toode ei sisalda inimeste või loomade tervisele kahjulikke aineid. Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale. Pärast kokkupuudet tootega pesta käed.