🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
00
P
21
T
31
MIN
48
S
  • Tarne pole võimalik

ROTILÕKS SUPERCAT PRO 1TK

Tootekood: 734302
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Rotilõks, millel on uudne lihtsa püüdmissüsteemi päästikumehhanism ja jõuline haamrilöök kiireks surmamiseks.
• Sisaldab naturaalset sööta.
• Pakis on 1 tk.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
SuperCat rotilõks on suurepärane rotilõks, millel on uudne lihtsa püüdmissüsteemi päästikumehhanism ja jõuline haamrilöök kiireks surmamiseks. Täiustatud toimemehhanism hävitab hiired koheselt ja ilma, et nad pikalt valu tunneksid või endile haiget teeksid. Sisaldab naturaalset sööta. Looduslik sööt on integreeritud piklikusse konteinerisse päästikumehhanismi ette. Esmalt, kui rott hakkab sööta sööma, harjub ta lõksuga ära ilma sinna kinni jäämata. Söömist jätkates liigub ta päästikule lähemale, olles nii sobivas asendis lõksu kinni jäämiseks. Uuele patenteeritud lihtsa püüdmissüsteemi päästikumehhanismile on sisse ehitatud ka stabiilsuskontroll. See teeb kindlaks, et lõks ei sulguks kogemata. Ainult siis, kui rott sööb ja liigub seejärel järjest sügavamale lõksu sisse, tõuseb päästik ülesse ja aktiveerib lõksu. SuperCat Rotilõks PRO tootega toob Swissinno turule uue arenduse, mis peaks vastama EU tuleviku standarditele ja saavutama kõrgeima „A“ kategooria klassifikatsiooni vastavalt International Humane Trapping Strandards (AIHTS) organisatsiooni süsteemile. Kasutamine: Vajutage hoob alla ja eemaldage punane kaitsekork söödalt. MÄRKUS! Ilma kaitsekorki eemaldamata ei lukustu lõks automaatselt! Rotid tunnevad end turvaliselt mööda seina ääri liikudes. Seega asetage lõks sinna äärde nii, et selle avatud ots paikneks seina suunas. Kui rott on sattunud lõksu, võtke see kätte ja vajutage tagaküljel asuvat hooba alla, et surnud rott hõlpsalt ja kiirelt väljutada ilma seda puudutamata. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Toode ei sisalda inimeste või loomade tervisele kahjulikke aineid. Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale. Pärast kokkupuudet tootega pesta käed.