🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
13
T
35
MIN
38
S
  • Tarne pole võimalik

MÄNG HEADU LOOGIKA

Tootekood: 736379
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!

• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Headu disainib lõbusaid ja kvaliteetseid mänge, mänguasju, raamatuid ja rakendusi, mis aitavad õpetada lastele olulisi oskusi, kasutades uuenduslikku õpetamismeetodit. Loogikamäng väikelastele. Mängimiseks on erinevad võimalused. 1. Sobita iga loomaema oma lapse ja nende lemmiktoiduga! Kui minimõistatused on kokku pandud, saavad vanemad oma lastega mängida, paludes neil nimetada loomad ja mida nad küsimuste abil söövad. 2. Asetage kõik pusletükid mängupinnale ja jaotage need nii, et täiskasvanu hoiab kõiki "vanema" tükke virnas, pildipool alla, samal ajal, kui lapsel on kõik teised tükid. Täiskasvanu peaks püüdma imiteerida looma tükil, imiteerides heli mida see teeb või ühte selle omadustest. Täiskasvanu võiks näiteks hüpata küüliku imiteerimiseks või kõndida aeglaselt jäljendades kilpkonna liikumist. Niipea, kui laps mõistab, milline loom see on, peavad nad leidma sobiva beebilooma. 3. Asetage tükid mängupinnale, asetades ühele küljele 12 "vanema" tükki ja teisele küljele 24 "beebilooma ja toidu" tükki. Iga mängija valib "vanema" tüki, leiab oma vaste ja valib seejärel teise. Mängija, kes saab enim 3-osalisi mõistatusi kokku, võidab mängu.