🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
18
T
07
MIN
18
S
  • Eeldatav kojuvedu 3,49 € al. 1-3 tööpäeva
  • Tarne pakiautomaati al. 1,99 € al. 1-3 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 20.07.2024

SUITSUANDUR ESTALERT NUTIKAS

Tootekood: 736620
46.59 € /tk
32.61 €
E-poe erihinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest
Säästad 13.98 € (30%)
E-poe erihind sisselogitud kliendile
• Häireteadete edastamine nutitelefonile.
• Paigalda kiirelt ja lihtsalt, ei mingit puurimist.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Eeldatav kojuvedu 3,49 € al. 1-3 tööpäeva
  • Tarne pakiautomaati al. 1,99 € al. 1-3 tööpäeva
  • Poest kätte, alates 20.07.2024
EstAlert Nutikas Suitsuandur on kui viimseni lihvitud teemant, edastades häireteate nutitelefonile ka siis kui sind parasjagu kodus ei viibi. Andur on varustatud uusima High Perfomance Dual light sensoriga, mis tuvastab reaalse tulekahju kiirelt. Anduri korpus on viimistletud kuumakindla preemium klassi plastikuga. EstAlert Nutika Suitsuanduri paigaldamine on imelihtne ja kiire tänu kaasasolevale spetsiaalsele paigaldusteibile. Vaevumärgatav detail teie kodus, EstAlert Nutikas Suitsuandur on oma disainilt võrreldes teiste suitsuanduritega tunduvalt väiksem ja kompaktsem. Ei migit KUUTASU.

High Perfomance Dual light source detection optiline sensor tuvastab kiirelt põlengu / Toiduvalmistamise aurud ei tekita nii kergelt valehäreid.
Häireteadete edastamine nutitelefonile.
Läbi App-i töötav vaigistusfunktsioon valehäire tühistamiseks.
Putukakindel korpus.
Paigalda kiirelt ja lihtsalt, ei mingit puurimist.
10 aastane garantii.
High Perfomance Dual light optiline sensor vastab oma tehnoloogialt tuleohutus standardite kõige kõrgemale tasemele, tuvastades kiirelt põlengu. Anduri sensor suudab eristada toiduaurusid reaalsest põlengust ja seeläbi väheneb valehäirete hulk kordades. Suitsuandur teeb endale ise diagnostikat ning vigade ilmnemisel annab sellest teada.

Häireteated nutitelefoni - andur vajab töötamiseks kodus olevat wi-fi võrku. Laadides nutitelefoni tuya app-i ja ühendades suitsuanduri wi-fi võrguga, edastab andur põlengu korral teile teate tulekahjust nutitelefonile. Igale andurile saate anda nime, näiteks elutuba või köök. Nii saate täpse ülevaate nutitelefonist, milline andur on kodus tulekahju tuvastanud. Andur annab kohapeal samuti helisignaaliga (85dB) märku põlengust.

Tuya App - App-i saate TASUTA alla laadida Google Play või App Store rakenduste poest. App-i kasutamine on tasuta. App on inglise keeles.

Vaigistusfunktisoon - Vajutades häire ajal suitsuanduril olevat test-nuppu vaikib andur kümneks minutiks. Andurit on samuti võimalik vaigistada läbi APP-i. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja tulekahju tegelikult ei ole, läheb suitsuandur automaatselt 10 minuti möödudes tavarežiimile tagasi. Kui ruumis on ikka veel suitsu, annab andur uuesti häiresignaali, kuid kui suits on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. (Kasutada vaid siis kui olete kindel, et ohtu tegelikult ei ole).

Putukakindel korpus - Suitsuanduri korpus on varustatud spetsiaalse kõrgkvaliteetse metallist võrguga, mis ei lase putukatel ja suurematel tolmuosakestel tungida anduri korpusesse, vähendades nii valehäireid kuni 95%.

Lihtne ja kiire paigaldada - Suitsuanduri alusplaat on disainitud nii, et andurit oleks mugav alusplaadile kinnitada, Blind twist tehnoloogia kinnitab anduri kiirelt alusplaadile. Anduri saate kiirelt paidalda kaasas oleva spetsiaalse suitsuanduri paigaldamiseks mõeldud 3M teibiga, samuti on komplektis kaasas kruvid/tüüblid anduri alusplaadi kinnitamiseks.

Anduriga on komplektis kaasas patarei, patareid tuleks vahetada 1-1,5 aasta tagant. Lisaks tavapärasele teavitusele annab suitsuandur teada tühjenevast patareist ka läbi App-i.

Anduris on kasutusel kõige uuem ja kvaliteetsem tehnoloogia. EstAlert Nutika Suitsuanduri eluiga 10 aastat on kaetud täies ulatuses tootjapoolse garantiiga.