• Tarne pole võimalik

KLEEBIS D-C-FIX 346-8188 0,67X2M

Tootekood: 738349
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Dekoratiivkleebised ning staatilised kiled on väga head vahendid mööbli uuendamiseks, isikupärasemaks muutmiseks ning privaatuse loomiseks.
• Sobib kasutamiseks kõikidele siledatele ning puhastele pindadele.
• Kleebiseid võib kasutada ka välitingimustes, kleebis talub temperatuuri -10-+75 kraadi.
• Rullis on 0,67 x 2 m.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
D-C-FIX dekoratiivkleebised ning staatilised kiled on väga head vahendid mööbli uuendamiseks, isikupärasemaks muutmiseks ning privaatuse loomiseks. Kleebis sobib kasutamiseks kõikidele siledatele ning puhastele pindadele, näiteks kapid, tasapinnad, uksed, toolid lauad, aknad duššiuksed jne. Paigaldamises ei ole mitte midagi keerulist - esiteks tuleks mõõta välja täpselt õiges mõõdus kile või kleebise tükk, seejärel puhastada aluspind hoolikalt kõigist mustuse jääkidest nagu tolm, vesi jms. Vältimaks õhumulle on soovitavat aluspinnale piserdada vett, seejärel paigutada kile või leebis soovitud positsioonile ning vesi kraabitsaga sujuvalt välja suruda, liikuda tuleks kraabitsaga keskelt äärtele. Kui kleebist on ekslikult viltu jäänud, on seda võimalik uuesti lahti tõmmata ja õigesse positsiooni sättida. Nurkade paigaldamiseks võib kasutada abivahendina ka fööni, mis muudab kleebise pehmemaks. Väikeste õhumullide eemaldamiseks võib mulli sisse teha pisikese augu, mille kaudu saab õhu välja suruda. Kui kile või kleebis on soovitud positsioonil kenasti paigas, on tarvis lasta tal seista 24 tundi, et liim saaks lõplikult kinnituda. Kui on soov kleebis eemdalda, on samuti föön hea abimees, nimelt saab fööniga kleebist soojendada, alustades äärtest, et liim tuleks lahti, ning järkjärgult kleebist maha tõmmata. D-C-FIX kleebiseid võib kasutada ka välitingimustes, kleebis talub temperatuuri -10-+75 kraadi. Järgnevatelt linkidelt leiate erinevaid paigaldust õpetavaid videoid: