• Tarne pole võimalik

PÕRANDAPESUKOMPLEKT LEIFHEIT CLEAN TWIST M ERGO MICRODUO

Tootekood: 738921
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Lihtne ja kergesti käsitletav pöörlemissüsteemiga põrandapesukomplekt.
• Sobib kõikide põrandatüüpide puhastamiseks.
• Lame 360° liikuv otsik võimaldab pesta ka raskesti ligipääsetavate kohtade, nagu kapi ja riiulite alt.
• Ämbri mahutavus 6 l.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Leifheit Clean Twist M Ergo Microduo lihtne ja kergesti käsitletav pöörlemissüsteemiga põrandapesukomplekt (patenteeritud Leifheiti poolt), mida kasutades ei pea kummardama ega käsi märjaks tegema. Lihtsalt mõned korrad vurritades, saab juba mopiotsiku piisavalt kuivaks! 

Sobib kõikide põrandatüüpide puhastamiseks, kuid eriti hästi tundlikele põrandatele, kuna mopiga kaasasolev pehme mikrofiiberkate puhastab neid tõeliselt õrnalt.

Pikendatava teleskoopvarre (110 - 140 cm) sees on unikaalne pöörlemismehhanism, mille abil saab valida Teile sobiva kuivuse taseme kattele vastavalt sellele, kui palju vurritada (enamasti piisab paarist vuuritamise tiirust). Lame 360° liikuv otsik võimaldab pesta ka raskesti ligipääsetavate kohtade, nagu kapi ja riiulite alt. Ämbri mahutavus 6 l.

Lisaks on karbis kaasas kingitusena puhastusvedelik Power Cleaner. Puhastusvahendiga saavad iegi vanemad kivi- ja plaatpõrandad puhtaks ja säravaks. Sobib kasutamiseks ka väliterritooriumil. Puhastusvahend eemaldab mustuse, plekid ja rasva kergelt ning kontsentraadi poleeriv toime jätab põrandale peale pesu värske välimuse.