Elupuud püsikliendile -60% tavahinnast.
37
P
08
T
39
MIN
26
S
  • Tarne pole võimalik

BENSIINI VÕSALÕIKUR EINHELL GC-BC 25/1 I AS

Tootekood: 740060
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Bensiinivikat on võimas tööriist, mille abil saate vaevata lõigata isegi raskesti ligipääsetavates aiapiirkondades.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Einhell GC-BC 25/1 I AS bensiinivikat on võimas tööriist, mille abil saate vaevata lõigata isegi raskesti ligipääsetavates aiapiirkondades. Vajaliku võimsuse tagab kvaliteetne, madala vibratsiooniga kahetaktiline mootor, mis töötab sujuvalt ja usaldusväärselt. Kõik lõikuri juhtnupud on hõlpsasti ligipääsetavad universaalselt reguleeritaval, alumiiniumist kahekäelisel käepidemel, mis on jalgratta käepideme disainis, võimaldades vikatit väga kasutajasõbralikult ja täpselt käsitseda. Efektiivseks niitmiseks saab GH-BC 25/1 AS-ile paigaldada kas 3-hambalise tera või kaherealise pooli, millel on automaatne jooksuliini etteanne. GC-BC 25/1 I AS-il on tugev pikk alumiiniumtorust käepide, mis talub suurt pinget. Selle Quick-Start süsteem koos hõlpsasti ligipääsetava kütusepumba ja automaatse õhuklapiga võimaldab kiiret ja kasutajasõbralikku käivitamist. Töö ohutuse tagab tsentrifugaalsidur, mis vabastab lõikeriista jõudeolekus. Mugavaks kasutamiseks on olemas kasutajasõbralik kanderihm. Tänu jagatud võllile saab vikatit vaid mõne käiguga kaheks osaks lahti võtta, et seda oleks lihtne transportida ja väikeses ruumis ladustada.