Elupuud püsikliendile -60% tavahinnast.
37
P
08
T
27
MIN
46
S
  • Tarne pole võimalik

ELEKTRILINE AERAATOR EINHELL GE-SA 1640

Tootekood: 740106
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Aeraator on kvaliteetne ja tõhus kombineeritud tööriist, mis toodab tervet, umbrohuvaba muru keskmise suurusega ja suurtel muruplatsidel.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Einhell GE-SA 1640 elektriline muruõhutaja aeraator on kvaliteetne ja tõhus kombineeritud tööriist, mis toodab tervet, umbrohuvaba muru keskmise suurusega ja suurtel muruplatsidel. Kuullaagrivõllile paigaldatud 20 roostevabast terasest tera võitlevad umbrohu, sambla ja nende juurtega äärmiselt tõhusalt, ja 30 küünega kuullaagri aeraatorrull õhutab mulda. GE-SA 1640 elektrilise hirmutaja/aeraatori võimas seeriamähisega mootor on paigaldatud löögikindlasse plastkorpusesse. See tekitab suure pöördemomendi, tagades pideva töö ja hea tulemuse murul. GE-SA 1640-l on neli sügavusseadet, mis võimaldavad teil tööriista konkreetse pinnase ja taimestiku jaoks kohandada. Kiirete kinnitusdetailidega kokkuklapitav käepide on reguleeritava kõrgusega. Kasutajad saavad käepideme seada neile kõige paremini sobivale kõrgusele ja tööriista saab hoiustada ruumisäästlikult. GE-SA 1640-l on suured rattad, et vähendada töökoormust ja murule stressi. 48-liitrine prahi kogumiskott on piisavalt suuremõõduline pikkadeks töösessioonideks. Elektrilisel hirmutajal/aeraatoril on praktiline kandekäepide hõlpsaks transportimiseks. GE-SA 1640 on soovitatav kuni ca 800 m² muruplatsidele. Aeraatori kasutamisel toimib see ka näriliste (mutid, rotid jne) hirmutajana vibreerides.