Elupuud püsikliendile -60% tavahinnast.
37
P
08
T
40
MIN
09
S
  • Tarne pole võimalik

AUTOMAATNE AKUAIAPUMP EINHELL AQUINNA 36/38 F LED AUTOMATIC

Tootekood: 740118
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Automaatne aku aiapump on võimas seade, mida kasutatakse kõikjal kodus ja aias, kus vesi on saadaval ilma eraldi toiteühenduseta.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Einhelli automaatne aku aiapump AQUINNA 36/38 F LED AUTOMATIC on võimas seade, mida kasutatakse kõikjal kodus ja aias, kus vesi on saadaval ilma eraldi toiteühenduseta. AQUINNA 36/35 F LED AUTOMATIC pump on osa paindlikust Power X-Change perekonnast, kus on ühendatud kõik akud, laadijad ja süsteemiseadmed, sealhulgas tööriistad ja aiatehnika. Maksimaalse jõudluse tagamiseks ühendab 36 V Twin-Pack tehnoloogia kahe 18 V aku võimsuse. Kahe aku mahtu saab igal ajal näha LED-laadimistaseme ekraanil. Integreeritud on ka LED-olekunäidik, mis annab teavet pumba oleku ja võimalike veateadete kohta. Automaatne aiapump on varustatud kahe võimsusrežiimiga: BOOST-režiim maksimaalseks kohaletoimetamiseks ja ECO-režiim aku maksimaalseks tööeaks väiksema väljalaskerõhuga. Aku veepump suudab pumbata kuni 3,800 liitrit vett tunnis. Selle maksimaalne vee tarne kõrgus võib olla 37 meetrit, mis vastab maksimaalsele väljalaskerõhule 3.7 baari. Vett saab sisse imeda kuni 6 meetri sügavuselt. Voolu imemiskõrguse ja imemisrõhu näitu, saab lugeda manomeetrilt. Integreeritud rõhulüliti lülitab pumba automaatselt sisse, kui vett on vaja, ja seejärel lülitab selle uuesti välja. See jagab aku kasutusaja tõhusalt ära. Lihtsaks täitmiseks, nt esimese imemisprotsessi ajal, on pumbal suur veetäitekruvi. Masin on kergesti tühjendatav, eriti talvel külmakaitseks, alumise külje vee äravoolukruvi abil. Saastumise eest kaitsmiseks on pump varustatud eelfiltriga. Seda ümbritseb läbipaistev korpus, mis võimaldab igal ajal tuvastada, kas pump on veega piisavalt täidetud ja kas filter on määrdunud ja seda tuleb puhastada. Tagasilöögiklapp takistab ka veetaseme langemist. Ülekuumenemise korral lülitab ülekoormuskaitse seadme kahjustuste vältimiseks automaatselt välja. Lisaks on pump kaitstud kuivkäivituse ohutusseadmega, mis lülitab seadme automaatselt välja niipea, kui enam vett sisse imeda ei saa. Juhtmeta koduveevärk on varustatud keskse kandekäepidemega hõlpsaks transportimiseks ja kinnitusavadega püsivasse kasutuskohta kinnitamiseks. Pump on varustatud kahe tugeva metallist keermestatud ühendusega. Kohaletoimetamine ei sisalda akut ega laadijat. Need on stardikomplektina eraldi saadaval.