🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
14
T
15
MIN
29
S
  • Tarne pole võimalik

MÄRG- JA KUIVTOLMUIMEJA EINHELL TC-VC 1930 SA

Tootekood: 740356
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Märg- ja kuivtolmuimeja on asendamatu abimees põhjalikul puhastustööl.
• Varustatud vastupidava roostevabast terasest paagiga, mille maht on 30 liitrit.
• Korpusesse integreeritud automaatne pistikupesa elektritööriistade ühendamiseks.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Einhell TC-VC 1930 SA märg- kuivtolmuimeja 1500 W on võimas abimees põhjalikeks puhastustöödeks. Märg- ja kuivtolmuimeja annab hea tulemuse vee suhtes mittetundlike pindade hoolikal puhastamisel. Kodutöödeks, vaipade või fikseeritud tekstiilide, plaatide või igat tüüpi avatud pooridega glasuurplaatide puhul ei piisa ainult tavalisest pinnapuhastusest. Märg- ja kuivtolmuimejaga saab puhastada ka kõikvõimalike sõidukite sisemust ja tekstiilmaterjali, olgu selleks siis istmed ja katusevooderdised või matid ja siseviimistlus. Einhell märg- ja kuivtolmuimeja on varustatud vastupidava roostevabast terasest paagiga, mille maht on 30 liitrit. Integreeritud vee äravoolukruvi muudab paagi tühjendamise lihtsaks. 36 mm läbimõõduga voolikusüsteem tagab hea õhu- ja mustusevoolu. Puhumisühendus on mõeldud raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks, näiteks ebamugavates nurkades või suurte kappide taga. Lihtsaks transportimiseks ja kasutamise paindlikumaks muutmiseks on suured rattad. Lisaks on korpusesse integreeritud automaatne pistikupesa elektritööriistade ühendamiseks. Korpusel praktiline tarvikute hoidik ja kaablihoidik. Tootega on kaasas 2,50 m plastikust imemisvoolik koos kaheosalise pikendustoruga, põrandaotsik vaipade ja sileda põranda jaoks, lisaks praootsik koos vahufiltri ja volditud filtriga, et miski ei takistaks masinaga kohe tööle hakkamist.