Elupuud püsikliendile -60% tavahinnast.
37
P
09
T
35
MIN
58
S
  • Tarne pole võimalik

MÄRG- JA KUIVTOLMUIMEJA EINHELL TC-VC 1820 SA

Tootekood: 740357
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Märg- ja kuivtolmuimeja on asendamatu abimees põhjalikul puhastustööl.
• Varustatud vastupidava roostevabast terasest paagiga, mille maht on 20 liitrit.
• Korpusesse integreeritud automaatne pistikupesa elektritööriistade ühendamiseks.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Einhell TC-VC 1820 SA märg- ja kuivtolmuimeja on 1250 W võimsusega võimas abimees põhjalikeks puhastustöödeks. Märg- ja kuivtolmuimeja pakub head teenust vee suhtes mittetundlike pindade hoolikaks puhastamiseks. Kodutöödeks, vaipade või fikseeritud tekstiilide, plaatide või igat tüüpi avatud pooridega glasuurplaatide puhul ei piisa ainult tavalisest pinnapuhastusest. Märg- ja kuivtolmuimejaga saab puhastada ka kõikvõimalike sõidukite sisemust kuni tekstiilmaterjalideni, olgu selleks siis istmed ja laevooderdised või matid ja siseviimistlus. Einhell märg- ja kuivtolmuimeja on varustatud roostekindla ja tugeva roostevabast terasest paagiga, mille maht on 20 liitrit. Korpusesse on integreeritud automaatne pistikupesa elektritööriistade ühendamiseks. 36mm läbimõõduga voolikusüsteem tagab hea õhu- ja mustusevoolu. Puhumisühendus on mõeldud raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks, näiteks ebamugavates nurkades või suurte kappide taga. Lihtsaks transportimiseks ja mugavamaks kasutamiseks on olemas rattad. Korpusel on praktiline tarvikute hoidik ja kaablihoidik. Toode tarnitakse koos kolmeosalise pikendustoruga plastikust imemisvooliku, põrandaotsiku vaipade ja sileda põranda jaoks koos praootsikuga, lisaks vahufilter, sinine filtrikott ja paberist mustusekott, et oleks võimalik kohe tööga alustada.