Elupuud püsikliendile -60% tavahinnast.
37
P
09
T
38
MIN
50
S
  • Tarne pole võimalik

KOMPRESSOR EINHELL TE-AC 135/24 SILENT PLUS

Tootekood: 740367
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!

• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Einhell kompressor TE-AC 135/24 Silent Plus on multifunktsionaalne elementaarne seade, mis on nüüdseks jõudnud garaaži ja töökotta. Selle kompressori üks silmapaistvamaid omadusi on see, et see tekitab vähem müra 57 dB (LpA väärtus) – see on vaikne kompressor võimsusega 750 W, mitte tehes järeleandmisi võimsuses. Kompressor on palju vaiksem kui võrreldava jõudlusega tavakompressorid ning sellel on õli- ja hooldusvaba pump, mis vajab vaid vähest seadistamist. Kompressori tühjenduskraan võimaldab kasutajasõbralikku hooldust. 24-liitrine paak annab küllaldaselt õhuvarusid, nii et õigeid tööriistu kasutades saab seda kasutada kiirelt värvi ja laki pealekandmiseks või kaitseõli kandmiseks puidule kas valikuliselt või suurele pinnale. Töökojas saate teha ka puhumis- või liivapritsitöid. See universaalne abimees pumpab vaevata täis auto-, mootorratta- ja jalgrattarehve, aga ka palle ja õhkmadratseid. Einhell on kvaliteedis veendunud ja annab paagile kümneaastase perforatsioonikorrosioonigarantii. Paljude rakenduste reguleerimiseks on olemas rõhualandaja kuni 8 baarini. Kaasas on manomeeter ja kiirvabastusliides kontrollitud töörõhu jaoks ning täiendav manomeeter reguleerimata rõhu jaoks. Kaitseklapp kaitseb kasutajat. Vaid paar sammu ja kompressor on lihtsaks transportimiseks valmis, samas kui stabiilsuse kasutamise ajal tagavad vibratsiooni neelavad jalad. Kompaktne disain võimaldab hoida minimaalses ruumis.