Elupuud püsikliendile -60% tavahinnast.
37
P
09
T
20
MIN
09
S
  • Tarne pole võimalik

KÕRGSURVEPESUR EINHELL TC-HP 140

Tootekood: 740384
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!

• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Kõrgsurvepesur Einhell TE-HP 140 suure vooluhulga ja võimsusega 1900 W. Tänu kompaktsele disainile ja integreeritud väljatõmmatavale käepidemele on kõrgsurvepesurit lihtne transportida ning hoiustatuna nõuab vähe ruumi. Automaatne sisse /välja lülitus. Integreeritud pesuainepaak. Ratastel kõrgsurvepesur sobib ideaalselt mobiilseks kasutamiseks. Väga sobiv kergelt määrdunud pindade kiireks puhastamiseks suure veevooluga. Veeühendusel on integreeritud filter. Kasutamise paindlikkuse huvides on kõrgsurvepesuril modulaarne Quick-Couple süsteem ning düüside, püstoli ja muude tarvikute jaoks mitmekülgsed hoiuvõimalused. Komplektis püstol, 5m survevoolik, toru ja seadistatav otsak (punkt/lai), pöörlev otsak, hari, vahutekitaja ja terrassipesuhari.