🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
14
T
02
MIN
47
S
  • Tarne pole võimalik

LASERKAUGUSMÕÕTJA EINHELL TC-LD 25

Tootekood: 740442
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!

• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Einhell laserkaugusmõõtur TC-LD 25 on väike ja käepärane taskusuurune tööriist kuni 25 meetri kauguste lihtsaks ja täpseks mõõtmiseks. See praktiline arvesti võimaldab teil kiiresti mõõta vahemaid ning arvutada ka pindalasid ja mahtusid. See on ideaalne pindalade mõõtmiseks ehitus-, restaureerimis- ja renoveerimistöödel, aia haljastamiseks või detailide täpseks mõõtmiseks kodutöökojas. Mõõtmisliidesel on erinevad seadistused, mis võimaldavad mõõta kas tööriista esi- või tagaservast. Min/max funktsioon võimaldab pidevaid mõõtmisi. Tänu pehmele käepidemele on laserkaugusmõõturit mugav käsitseda. Ohutuse tagamiseks on olemas ohutusfunktsioon: laserkiir aktiveeritakse alles pärast sisselülitamise kordamist. See lülitub automaatselt välja, kui seda ei kasutata kolme minuti jooksul.