Elupuud püsikliendile -60% tavahinnast.
37
P
08
T
27
MIN
17
S
  • Tarne pole võimalik

LASERKAUGUSMÕÕTJA EINHELL TC-LD 50

Tootekood: 740443
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!

• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Einhell laserkaugusmõõtur TC-LD 50 pakub käepärases formaadis lihtsat ja täpset kuni 50 meetri kauguste mõõtmist ning seda on lihtne kasutada. See praktiline mõõtur võimaldab teil kiiresti mõõta vahemaid ning arvutada ka pindalasid ja mahtusid. See on ideaalne pindalade mõõtmiseks ehitus-, restaureerimis- ja renoveerimistöödel, aia haljastamiseks või detailide täpseks mõõtmiseks kodutöökojas. Mõõtmiseks on erinevad seadistused, mis võimaldavad mõõta kas tööriista esiservast, tagumisest servast või stopp-plaadist. TC-LD 50 võimaldab tulemusi liita või lahutada ning arvutusi saab teha kiiresti ja lihtsalt kohapeal. Praktilise Pythagorase funktsiooniga on võimalik pikkust ja kõrgust mõõta ka kaudselt. Min/max funktsioon võimaldab pidevaid mõõtmisi. Kaldefunktsioon võimaldab mõõta etteantud vahemaid, näiteks aiapostide väljatoomiseks. Viimased 20 mõõtmistulemust salvestatakse automaatselt. Tänu pehmele käepidemele on laserkaugusmõõturit mugav käsitseda. Ohutuse tagamiseks on olemas ohutusfunktsioon: laserkiir aktiveeritakse alles pärast sisselülitamise kordamist. See lülitub automaatselt välja, kui seda ei kasutata 3 minuti pärast.