🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
14
T
35
MIN
38
S
  • Tarne pole võimalik

LASERNIVELLEERIMISSEADE EINHELL TC-LL 1

Tootekood: 740445
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!

• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Einhell lasernivelleerimisseade TC-LL 1 on tööriist, millest ei tohiks ilma jääda ükski tööriistakomplekt, kui tegemist on täppistöödega: kodus, kohapeal või renoveerimistöödel, mööbli paigaldamisel või eseme täpse täpsusega seinale paigaldamiseks. võimalikel kasutusviisidel pole lõppu. Lasernivelliiri tööulatus on viis meetrit, seda saab kasutada ka tavalise vesiloodina ning see pakub suurt täpsust hälbega kõigest 0,5 millimeetrit meetri kohta. Seetõttu võimaldab see märgistada täpselt nii laserpunkte kui ka jooni. Lasernivelliir võimaldab painduva seinaklambri abil hõlpsasti projekteerida paigaldusjooni kas horisontaalselt, vertikaalselt või diagonaalselt. Täpse laserjoonduse jaoks on integreeritud vesiloodid. Lisaks pakub punktlaser täpset kõrguste ülekandmist ruumides. Mugava ja kasutajasõbraliku kasutamise tagavad pehme käepide ja painduv seinakinnitus, mis kuuluvad Einhell lasernivelleerimisseadme TC-LL 1 tarnekomplekti.