Tapeeditrendid 2021

Tapeeditrendid 2021

Tapeedid on aastate jooksul läbinud erinevaid populaarsuse perioode, hiljuti oli ka aeg, kus neid sisekujundusse pigem ei tahetudki ning eelistati seinte värvimist. Praegu on tapeedi kasutamine aina kasvav trend ja suuresti mängib siin rolli see, et koduomanikud veedavad aina rohkem aega oma kodudes, mis omakorda on muutnud nende soove ja eelistusi end ümbritseva keskkonna suhtes. Sisekujunduse valikutes on mindud julgemaks ja selle tulemusel on kodud muutunud veelgi omanäolisemaks.

Tapeet võib olla nagu lummav kunstiteos, mis muudab stiilseks iga toa ja isegi köögi või vannitoa. Uue aasta trendides kasutatakse tapeete vabamalt, valides veelgi väljendusrikkamaid ja julgemaid mustreid. Aga kui valikut on palju, tekib küsimus, kuidas leida enda kodu jaoks see õige?

Pole tähtsust, kas olete parasjagu otsimas erilist tapeeti ühe efektseina või terve toa jaoks, allolevad trendid aitavad orienteeruda hetkel kõige trendikamate valikute seas.

Pilkupüüdvad lilled

TAPEET ARTHOUSE DIAMOND BLOOM FLORAL BLUSH

  

Lilledega tapeedid on alati moes olnud, kuid sel aastal on nad suuremad kui eales varem ja seda sõna otseseimas mõttes. Suuremahulised lilled tapeetidel teevad 2021. aastal võimast võidukäiku. Kaunistage oma tuba lopskalt õitsevate lilledega seinal. Kusjuures kaunid lillemustrid on suur trend just vannitubade sisekujunduses.

TAPEET OPUS OS3008 ROOSA ROOS

Rõõmsad ja tujutõstvad värvid

Kuna veedame aina enam aega kodus, siis soovime, et oleksime ümbritsetud rõõmu, värvide ja inspiratsiooniga, mis teevad meid õnnelikuks. Google otsigu statistikast selgub, et just kollase tapeedi otsingud on kasvanud viimase aasta jooksul pea 49% ja seda üle maailma. 

TAPEET B.B HOME PASSION VI

  

Päikeseline kollane on hea värv näiteks kööki. Eriti kui seal on vähe loomulikku valgust. Kollane tõstab tuju, annab positiivsust ja soojust.

TAPEET CHÂTEAU 5

Julged ja maksimalistlikud mustrid

Tapeedid, mille mustrid võivad esmapilgul tunduda justkui liiga kirjud, on praegusel ajal ülimalt nõutud. Taolise trendi puhul on tegemist äärmiselt väljendusrikka ja julge valiku omaksvõtmisega, millel kujutlevad mustrid viivad meid hoopis uude ilu ja intriigide maailma.

TAPEET LUCY IN THE SKY

  

Tapeedi lisamine üks lihtsamaid viise suurema või väiksema muudatuse tegemiseks oma kodu sisekujunduses. Lisades juurde efektseid aksessuaare ja erinevaid materjale. võib tulemuseks olla midagi enneolematut ja stiilset.

TAPEET ARTHOUSE PINDORAMA NAVY

Loodusest ja troopikast inspireeritud

Põhjust, miks loodusest inspireeritud mustrid seintel ja ka toataimede näol populaarseks on saanud, pole vast vaja enam korrata. 2021. aastal on interjööri trendides palju just rohelist, tuues meid loodusele lähemale. Sisekujunduses loodusest inspireeritud värve ja motiive kasutades, aitab see meil tunda end loodusega rohkem ühenduses ja mõjub lõõgastavalt.

TAPEET B.B HOME PASSION VI

  

Seda eriti juhul, kui puudub oma hoov või rõdu, kus taimi kasvatada või rohelust imetleda. Samamoodi aitab meil džunglist inspireeritud kujundus lasta oma mõtted vabaks ja kujutleda end puhkamas mõnes troopilises kohas. Pole tähtsust, kas otsite uut tapeeti elutuppa, vannituppa, koridori, kööki või magamistuppa – troopilised mustrid annavad uut hingamist igasse ruumi.  

TAPEET GRANDECO MYRIAD MY2102 ORCHID ROOSA

Ultrapeened ja metalsed geomeetrilised mustrid

Geomeetrilised mustrid on alati väga trendikad olnud ning neid tehakse aina modernsemaks ja stiilsemaks. Praegusel ajal on populaarsed eriti peene joonega või  metalse tooniga mustrid.

TAPEET SINTRA ROMANO MUSTER VALGE/SININE/ROHELINE

  

Tänu peenele joonele on muidu kirjuna mõjuvad mustrid ka tagasihoidlikumad, sobitudes veelgi paremini erinevatesse interjööridesse ja tubadesse. Eriti hästi sobib korrapärase mustriga kodukontorisse, aidates kaasa korrastatud mõttetööle. Metalse joone abil saab lihtsa vaevaga oma eluruumidesse elegantsust ja luksust juurde anda, mis sobitub hästi magamis- või elutuppa.

Laia valiku trendikaid tapeete leiad Bauhofi e-poest või poodidest kohapealt.

Vaata ka kuidas paigaldada tapeeti.

 

Jaga
TAPEEDITRENDID 2021 on lisatud ostukorvi
Don't forget to buy these compatible products,