TEGIJATEL JUHTUB! KAMPAANIA REEGLID

TEGIJATEL JUHTUB! KAMPAANIA REEGLID

1. Kampaania korraldaja on Bauhof Group AS (edaspidi: korraldaja), reg.nr. 10636638, J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn, [email protected].

2. Kampaanias on võimalik osaleda perioodil 12.10-29.11.2021.

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

4. Kampaania auhinnaks on 500 euro väärtuses Bauhofi kinkekaart.

5. Kampaanias osalemiseks postita oma Facebooki või Instagrami kontole pilt remondi või ehitustööde käigus juhtunud äpardusest, lisa pildile teemaviide #tegijateljuhtub ja märgi postituses ära ka Bauhof (Facebookis @Bauhof Eesti, Instagramis @bauhof_eesti) ja osaled loosimises.

5.1. Kampaanias saavad osaleda vaid need, kelle sotsiaalmeedia konto ei ole privaatne.

6. Loosimine toimub 02.12.2021 kõigi perioodil 12.10-29.11.2021 postitatud piltide seast, mis on korrektselt teemaviite ja Bauhofi kontoga märgistatud. 

7. Võitja nimi avalikustatakse Bauhofi sotsiaalmeedia kontodel ning Bauhof võtab võitjaga ühendust privaatsõnumi teel.

8. Märkide #tegijateljuhtub ja @Bauhof Eesti või @bauhof_eesti lisamisega sotsiaalmeediasse postitatud piltidele annab osaleja loa jagada pilte Bauhofi sotsiaalmeediakanalites ning veebilehel.

9. Auhind antakse võitjale üle sobivas Bauhofi kaupluse infoletis pärast seda, kui korraldaja on võitjat võidust teavitanud. Auhinna kättesaamiseks peab võitja kaupluses esitama ID-kaardi. Auhinnale on võimalik järele minna kuni 31. detsembrini 2021. Pärast seda kuupäeva ei ole võitjal enam võimalik enda võitu kätte saada.

10. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhinda loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

11. Kampaania käigus kampaanias osaleja poolt võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga.

12. Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

13. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania, teavitades kampaanias osalejaid koheselt meedia vahendusel.

14. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

15. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: Bauhof Group AS, J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn või meiliaadressile [email protected] märksõnaga ”Tegijatel juhtub auhinnaloos”. Kampaania lisainfo meiliaadressilt [email protected]

16. Pretensioonidele vastab korraldaja hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kirjalikust laekumisest.

Jaga
TEGIJATEL JUHTUB! KAMPAANIA REEGLID on lisatud ostukorvi