TURBAPLOKK 1TK

Tootekood:
526764
Tootekood:
526764
  • Sortimendist väljuv toode. Saadaval vaid kauplustes kuvatud kogused.
Laost otsas
Only 0 left
2,65€ tk
Hind e-poes
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
Kekkilä Turbaplokk on vastupidav looduslik materjal aedade rajamiseks. Turbaplokkidest võib aeda ehitada erinevaid moodustisi ja detaile. Selle kasutusvõimalused ulatuvad jaapani stiilis sammaldunud aiast kuni traditsioonilise köögiaiani.

Turbaploki sisse võib otse istutada happelist mulda eelistavaid taimi, näiteks kännasmustikaid, pohli või murakaid. Turbaplokki saab kasutada ka mulla sisse purustatult happelist mulda eelistavate taimede kasvualusena. Samu Turbaplokke saab aastaringselt kasutada mitmesugusel otstarbel. Sügisel saab neist ehitada talvekaitseid külmakartlikele taimedele, kevadel kas või lillepeenraid ääristada või neist pikaealise turbaplokimüüri rajada. Turbaplokk lahtiselt, üks plokk 45 x 31 x 21 cm.

Turbaplokk koosneb pungsamblast. Plokid on lõigatud soost ning neid ei ole töödeldud. Kui turbaplokk seisab pikalt varjulises kohas ja saab ühtlaselt niiskust, kattub see ilusa samblakihiga. Sambla kasvu saab kiirendada, kui kasta Turbaplokki samblapuru ja piima seguga või tupsutades Turbaploki pinda turba-piimaseguga. Turbaplokk seob endasse palju vett, mis aurustudes tekitab taimedele hea mikrokliima.
Üldine
Tootja Kekkilä
Tootja tootekood 120
Tootekood: 526764
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 6 kg
Pakendi kõrgus, cm 31 cm
Pakendi sügavus, cm 45 cm
Pakendi laius, cm 31 cm
Kaal, kg 6 kg
Tooteandmed
Tootjamaa Soome
Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse reaalne laoseis hetke seisuga ja see võib jooksvalt muutuda.
MeistriklubiHind Kaupluses
2,65€
Tavahind Kaupluses
2,95€

 . 

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

Tootega kokkusobivad artiklid

More Choices:
Turbaplokkidega ääristatud püsilillepeenar

Kas oled unistanud kaunist lillepeenrast, kuid sa ei tea, kuidas idee ellu viia? Kergesti teostatava nädalavahetuseprojektina kerkiv turbaplokkidest müür on arvestatav lahendus kõikidele, kes soovivad suuremate kuludeta ja abitööjõudu kaasamata luua selgelt piiritletud istutusala. Looduslikes aedades on turbaplokk väga hea ehitusmaterjal ka seetõttu, et sammalduv turbaplokk sulandub kiiresti ümbrusesse.

Kekkilä Turbaplokke on kerge teisaldada ja vormida. Lisaks püsilillepeenra äärismüürile võid neist ehitada ka näiteks salati- või maitsetaimepeenraid!

TURBAPLOKK 1TK on lisatud ostukorvi