PÕRANDAKÜTTE ALUSPLAAT TYCROC UHP 30X600X1200 Ø20MM TORULE

Tootekood:
635223
Tootekood:
635223
• Põrandakütte alusplaat vesipõrandakütte paigaldamiseks.
• Ekstrudeeritud polüstüreenvahtplaat (XPS foam), millesse on spetsiaalselt küttetorude tarvis lõigatud kanalid, takistab soojusel kanduda alla poole.
• Plaadi peale liimitud 0,1mm (100µm) paksune alumiiniumfoolium on heaks soojusjaoturiks põrandakattematerjalide all.
• Sobib Ø20mm küttetorule. Mõõdud: 30 x 600 x 1200 mm.
• 14-päevane tagastusõigus
Laost otsas
Only 0 left
15,59€ tk
Hind e-poes
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
• Põrandakütte alusplaat vesipõrandakütte paigaldamiseks.
• Ekstrudeeritud polüstüreenvahtplaat (XPS foam), millesse on spetsiaalselt küttetorude tarvis lõigatud kanalid, takistab soojusel kanduda alla poole.
• Plaadi peale liimitud 0,1mm (100µm) paksune alumiiniumfoolium on heaks soojusjaoturiks põrandakattematerjalide all.
• Sobib Ø20mm küttetorule. Mõõdud: 30 x 600 x 1200 mm.
• 14-päevane tagastusõigus
Põrandakütte alusplaat Tycroc UHP on väljatöötatud eesmärgiga lihtsustada ning kiirendada vesipõrandakütte paigaldamist, võimaldades seda teha betoonivalu vabalt. Tycroc UHP sobib ka betoonkonstruktsioonile paigaldamiseks, kuid tänu väikesele ruutmeetri kaalule lisab lahendus erilist lisaväärtust just puitkonstruktsioonide / puitehitiste puhul. Ekstrudeeritud polüstüreenvahtplaat (inglisekeelne lühend XPS foam), millesse on spetsiaalselt küttetorude tarvis lõigatud kanalid, takistab soojusel kanduda alla poole ning plaadi peale liimitud 0,1mm (100µm) paksune alumiiniumfoolium on heaks soojusjaoturiks põrandakattematerjalide all.

Tycroc UHP sobib paigaldamiseks kõikidele enamlevinud kandvatele aluspindadele, jättes ära kulukad ja ajamahukad valutööd. Paigaldus on lihtne, kiire ja puhas ning ei vaja täiendavat kuivamisaega (nagu näiteks betoonivalu). Kiiresti reageeriv temperatuuri reguleerimisele - kuna lahendus võimaldab põrandakattematerjali paigaldada otse Tycroc UHP plaatide peale, siis tänu väiksemale vahemaale küttetoru ja põrandakattematerjali vahel ning väiksemale soojuslikule massile, eraldub soojus kiiremini ja tõhusamalt ehk lahendus pakub reaalset küttekulude kokkuhoiu võimalust. Betoonivalu lahenduse puhul on inerts suur (kohati 12-24 tundi), mis tegelikkuses välistab energia kokkuhoiu siseruumi temperatuuri pideval reguleerimisel. 1˚C madalam toatemperatuur annab ca 5% energiasäästu. Päeval on inimesed enamasti kodust ära ja ka valdavalt öisel ajal võib siseruumi temperatuur madalam olla, seega suhteliselt tihe reguleerimise põhjus ja energiasäästu võimalus on täiesti olemas. Soovitatav küttevee temperatuur torudes on 35-40 °C. Võrreldes traditsiooniliste materjalimahukate lahendustega on meie lahendus ka märgatavalt kergem (plaadi kaal vaid ca 1,3 kg/m² või 1,6 kg/m²) ja madalama paigalduskõrgusega (plaadi paksus 25 mm või 30 mm). XPS-plaat on heade soojusisolatsiooni näitajatega, andes sellega lisasoojustust põrandatele, kus soojusisolatsioon ei ole piisav või lausa tegemata. Tycroc UHP põhimaterjal XPS on suletud pooridega ja veekindel, seega toode sobib hästi ka märgade ruumide põrandate ehitamiseks.

Lahendus sobib nii renoveerimistöödel kui ka uue hoone ehitamisel. Põrandakütte alusplaate võib paigaldada igasugusele kandvale aluspinnale, mis oleks tasane, kuiv, tugev, jäik ja stabiilne. Hilisema ujuva pinnakatte puhul võib Tycroc UHP plaadid puitpõrandale kinnitada ka puidukruvide ja Tycroc kinnitusseibidega, muul juhul kasutada vastavalt aluspinnale ja plastkatte liimimiseks sobivat plaatimissegu või liimi.

Tycroc UHP sobib kõikide enamlevinud põrandakatete alla, sh parkett, puit, keraamiline põrandaplaat või looduskivi. Vajadusel saab Tycroc UHP katta betooni- või kipsivaluga ning erinevate kuivpõranda valmiselementidega, sh. kipskiudplaat, tsementkiudplaat või kipskartongplaat. Parkett-, laminaat- ja puitpõrand paigaldatakse (koos parketi alusvaibaga) otse Tycroc UHP peale ujuvalt ning keraamiline põrandaplaat ja looduskivi liimitakse vastava plaatimisseguga.
Üldine
Tootja tootekood UHP20
Toote kõrgus, cm 120
Toote sügavus, cm 3
Toote laius, cm 60
Tootekood: 635223
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 10.7 kg
Pakendi kõrgus, cm 120 cm
Pakendi sügavus, cm 30 cm
Pakendi laius, cm 60 cm
Kaal, kg 10.7 kg
Tooteandmed
Kasutusotstarve Põrandaküttetorude paigaldamine betoonivalu vabalt.
Materjal metall

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse reaalne laoseis hetke seisuga ja see võib jooksvalt muutuda.

MeistriklubiHind Kaupluses
15,59€
Tavahind Kaupluses
21,51€

 . 

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

PÕRANDAKÜTTE ALUSPLAAT TYCROC UHP 30X600X1200 Ø20MM TORULE on lisatud ostukorvi