E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >> 

Seoses tehniliste probleemidega ei saa me kahjuks hetkel tagada lubatud kolme tunni tarnet Laagri ja Lasnamäe kaupluses. Täidame tellimused ligikaudu 1 tööpäeva jooksul. Vabandame!
  
Valmistume kevadeks! Uued seemnebrändid Bauhofis

Valmistume kevadeks! Uued seemnebrändid Bauhofis

Just nüüd on parim aeg teha valikuid seemnete ja ettekasvatuseks vajalike vahendite osas ning selleks on meil Bauhofis kohal õige lai valik. Varustame oma kliente kõigega, mida seemnete mulda panekuks vaja läheb – seemned, ettekasvatuspotid, -kassetid ja -tabletid ning minikasvuhooned. Muidugi leiab Bauhofi mulla valikust ka oma seemnete ettekasvuks just selle kõige paremini sobiva mulla.

Bauhofi poodides on kohal eriti rikkalik seemnevalik, nimelt on esindatud üle 1200 erineva köögivilja- ja lilleseemne sordi. Müügil on nii hästi tuntud Põhjamaa kvaliteediga Nelson Garden ja Suvipiha seemned, kui Baltic Agro profisarja seemned. Samuti on jätkuvalt müügil juba eelmisest aastast tuntuks saanud väga soodsa hinnaga Botana sarja seemned.

 

Lisaks on Bauhofis müügil 2 täiesti uut seemnesarja!

Buzzy® Organic

Buzzy Orgaanilised seemned on tähistatud Euroopa EKO märgisega. Seemneid kasvatatakse keemilisi pestitsiide või väetisi kasutamata. Buzzy Organic seemneid kasvatatakse, puhastatakse ja pakitakse vastavalt Skali mahetoodangu sertifitseeritud nr. 014725 Skal. Nõuetele. Lubatud kasutada mahepõllumajanduses.

Bauhofi oma bränd Grass

Teiseks, ning vahest ka kõige olulisemaks, uueks sarjaks on Grass, mis on Bauhofi oma tootebränd ning mille oleme väljatöötanud koostöös Ermitazasega. Esimesena oleme turule toonud valiku köögiviljaseemned, mille seas on ligi 80 parimat sorti ning peagi on Grass brändi alt poodidesse tulemas ka mullad – Kurgiturvas 50l ja Toalillemuld 12l. Tulevikus on Grass brändi alt tulemas ka valik aiatööriistu ja kastmiseks mõeldud tooted.

Grass sarja eeliseks on soodsam hinnaklass, mida saame klientidele pakkuda kuna tegemist on meie oma tootega. Samas kvaliteedi osas on ei ole me allahindlusi teinud ning tooted sobivad igale aednikule.

 

Mõnede sortide iseloomustused:

HARILIK TOMAT VILMA

Madalakasvuline, viljakas, harrastusaiapidajate poolt armastatud sort. Mõeldud kasvatamiseks vaasides toatingimustes ja rõdudel. Taime kõrgus 20–25 cm. Viljad on ümmargused, kaaluvad kuni 30 g. Sobivad värsketena kasutamiseks ja konserveerimiseks.

KÕRVITS POTIMARRON

Varajane sort, kasvab külvamisest  85–95 päeva jooksul. Viljad on pirnikujulised, kaaluvad 1,2–1,8 kg. Viljaliha on kollakasoranž, aromaatne, kerge kastanimaitsega. Korjatud viljad säilivad hästi üle talve.

HARILIK PAPRIKA  DE CAYENNE

Keskvarajane tšillipaprika. Kaunad piklikud, tipust teravnevad, küpselt tumepunast värvi, terava maitsega, kaal 25–30 g. Kasutatakse toitude maitsestamiseks. Ühelt taimelt saab 20–25 kauna.

SUHKRUHERNES DE GRACE

Varajane kaunhernesort. Taimed kasvavad 50–60 cm kõrguseks. Toiduks tarvitatakse magusaid kaunu koos seemnetega. Neid süüakse värskelt, sobivad keetmiseks, küpsetamiseks, hautamiseks, konserveerimiseks, külmutamiseks.

TILL SUPERDUKAT

Saagirikas, õisikuid hilja moodustav tumeroheliste, lõhnavate lehtedega tillisort. Kasvab külvamisest 85 päevaga. Toiduks kasutatakse värskeid, harvem kuivatatud lehti, õisikuid ja varsi. Värsketes tillilehtedes on rohkesti C- ja B-grupi vitamiine ja mineraalaineid.

LEHTPEET MAGENTA SUNSET

Kasvab seemnete tärkamisest 55 päevaga. Toiduks tarvitatakse siledaid, maheda maitsega lehti ja roosakaid varsi. Noored lehed sobivad väga hästi salatitesse, täiskasvanud lehti ja varsi võib keeta aurus, hautada, keeta neist suppe. Kõige paremini kasvavad mitte happelises, vaid huumuserikkas liivsavimullas.

VÜRTSBASIILIK GENOVESE

Üheaastane aromaatne maitse-ja ravimtaim. Toiduks kasutatakse meeldiva lõhna ja mõrkja maitsega värskeid ja kuivatatud lehti või lehtede ning õite segu.  Kasvatatakse peenardel, rõdukastides, aknalaudadel.

  

Loe lisaks, mida pidada silmas seemnete külvamisel.

Jaga
VALMISTUME KEVADEKS! UUED SEEMNEBRäNDID BAUHOFIS on lisatud ostukorvi