E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>

JÄRELMAKS KIIRE, MUGAV JA SOODNE

0% intressi kampaania

Tingimused:

 - Intress 0%
 - Lepingutasu 20 eurot
 - Periood 6 ja 10 kuud
 - Kampaania kehtivusaeg 1.01-31.08.2018
 - Kampaania kehtib vaid e-poes.

Järelmaksu krediidikulukuse määr on 8,95% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 500 eurot, krediidisumma 500 eurot, lepinguperiood 10 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 0%, lepingutasu 20 eurot, igakuine osamakse 52 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 520 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS.  Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

 

Bauhofi järelmaks

Järelmaksu saad vormistada Bauhofi kaupluses ja E-poes kiirelt ning mugavalt ilma panka minemata. Soovitud kauba saad kätte kohe ja osamaksete tasumist alustad alles järgmisest kuust. Järelmaksuperiood on 3-60 kuud ning krediidisumma 100 kuni 10 000 EUR ja e-poes 100 kuni 3000 EUR.

Järelmaksu saad taotleda siis, kui oled 20-73 aastat vana, Sinu eelnev maksekäitumine on korrektne ning regulaarne sissetulek on vähemalt 200 € kuus. Bauhofi infoletis järelmaksu taotlemiseks esita isikut tõendav dokument (ID-kaart, EV pass, EV välismaalase pass) ja klienditeenindaja annab Sulle järelmaksuvõimaluse kohta vastuse. Bauhofi E-poes järelmaksu taotlemiseks pead täitma Bauhofi järelmaksu ankeedi peale mida saad järelmaksuvõimaluse kohta vastuse. Osamaksed tasutakse iga kuu 12. kuupäeval.

Teenuse pakkujaks on Bauhof Group AS koostöös Inbank AS-i või Bigbank AS-iga.

Inbank AS-i järelmaksu krediidikulukuse määr on 36,8% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 500 eurot, krediidisumma 500 eurot, lepinguperiood 12 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 13,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 10 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 49,20 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 590,30 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS.  Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

Bigbank AS-i järelmaksu krediidikulukuse määr on 28,78% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidisumma 500 eurot, lepinguperiood 12 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 12,7% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 0€, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 47,86 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 568,90 eurot.

Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i või Bigbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuste tingimustega, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

 

Osta nüüd, maksa suvel!

...et kõik olulised tööd saaksid tehtud!

Bauhofi järelmaks pakub e-poes maksepuhkuse võimalust - lepingutasu ja intresse oodatakse koos esimese maksega nelja kuu pärast (ostad nüüd, maksad suvel).