Laeb

Bauhofis käib meeletu Ostumöll! Iga nädal uued kuumad hitid. Loosime välja lausa KOLM PEAAUHINDA – 3 x 6000 EUR ostufondi TERVEKS AASTAKS! Registreeri ostutšekk siin.

Bauhofis käib meeletu Ostumöll! Iga nädal uued kuumad hitid. Loosime välja lausa KOLM PEAAUHINDA – 3 x 6000 EUR ostufondi TERVEKS AASTAKS! Registreeri ostutšekk siin.

Kuidas valida ketaslõikurit?

Ketaslõikurite valikus on üldlevinud kolm erinevat ketaslõikuri suurust, mille erinevuseks on lõikeketta diameeter ja võimsus.

Millist ketaslõikurit eelistada, sõltub juba tehtava töö iseloomust ja lõigatavast materjalist.

Millist nurga- ja ketassaagi valida?

Nurga- ja kettassae valimisel tuleks esmalt määratleda, millise töö jaoks saagi on vaja ning aru saada nurgasae ja ketassae peamistest erinevustest. Kuigi mõlema tööriista kasutamisvõimalustes on palju sarnasusi, tasub enne ostuotsuse tegemist mõned peamised erinevused  selgeks teha.

Mida tasub teada köögi remondi planeerimisel?

Köök on kodu süda. Koht, kus oma perega hommiku- või õhtusööki nautida ja koos süüa teha või külalisi võõrustada. Paneelmajades on köögid üldjuhul üsna väikesed, põrandapinda keskmiselt 6-9 ruutmeetrit. Ehitusspetsialist Kristo Allvee jagab nõuandeid, mida pidada silmas kortermaja köögi remondi planeerimisel.

Milliseid vigu tasub vältida katuse renoveerimisel ja ehitamisel?

Selleks, et iga majaomanik peaks katuse ehituse või renoveerimise ette võtma vaid korra, tasub üheksa korda plaani pidada ja alles siis tööga algust teha. Millele peaks tähelepanu pöörama ning milliseid enim-esinenud vigu katuse renoveerimisel vältida, räägib Monieri  katuseekspert Erkki Tepper. 

Vana või uus? Maakodu sauna renoveerimise ja ehitamise põhitõed

Enne saunamõnude nautimist tuleks maakodus kontrollida, kas sauna kasutamine on ikka ohutu. Kui sauna ehitamisest on möödas juba aastaid, siis lisaks korstna puhastamisele tuleks üle vaadata ahju tagune sein ning välistada täiendavalt igasugune tuleoht. Et maakodus oleks sauna kasutamine ja suve veetmine kõige mõnusam, siis võiks olla majja veetud vesi ja kanalisatsioon. Uue sauna ehitamine või olemasoleva hoone renoveerimine vajab esmalt planeerimist.

Bauhof aitab olla naabrist meisterlikum!

Bauhof on ka sel hooajal naabritele abiks olnud oma unistuste kodu loomisel. Nüüdseks on „Naabrist parem“ saade lõpusirgele jõudmas ning finaal leiab aset juba täna, 21. juunil, kell 21.00 Kasekodu elamurajoonis. Finaalsaadet on võimalik jälgida ka TV3 otse-eetris. Saate võitja selgub televaatajate telefonihääletuse põhjal.

Kaadritagused pihtimused - Korter 4

Hei, armsad Bauhofi blogi lugejad!

Mina olen Jana. Ma olen üks hulludest, kes osaleb sel aastal “Naabrist parem” saates, et oma perekonnale ja eelkõige pisitütrele päris oma kodu võita. Kuna telesse jõuab tegelikult väga vähe meie tegemistest, emotsioonidest ja läbielamistest, siis ma otsustasin siin blogis jagada teiega meie ekraanile mitte jõudvat elu ja õppetunde, mis me oleme saatest saanud. Ehk leiate te ise ka minu postitustest mõne tarkusetera, mida remontimisele või ka lihtsalt ellu kaasa võtta.

Kaadritagused pihtimused - Korter 3

Mina olen Kristi ning osalen sel hooajal koos oma perega „Naabrist parem“ saates.

Räägin teile lühidalt, kuidas meie loominguline kahe teismelisega pere tegelikult remonti teeb.