E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>

Ostuosakond

NIMIAMET/VALDKONDTELEFONE-POST
Sergei Lazarev Arendusjuht / Sanitaartehnika- ja elekter 5 071 203 sergei.lazarev@bauhof.ee
Ramon Järvsoo Arendusjuht / Tehnika 5 116 366 ramon.jarvsoo@bauhof.ee
Piret Luure Arendusjuht / Siseviimistlus 58 608 685 piret.luure@bauhof.ee
Kadi Lilles Arendusjuht / Aed ja kodu 5 061 422 kadi.lilles@bauhof.ee
Tampo Landrat Kategooriagrupi juht / Üldehitus 5 028 357 tampo.landrat@bauhof.ee
Tiiu Aalja-Napa Tootejuht / Siseviimistlus 5 077 172 tiiu.aalja-napa@bauhof.ee
Tanel Kaare Tootejuht / Sanitaartehnika 58 666 160 tanel.kaare@bauhof.ee
Tiina Toodo Tootejuht / Aiakaubad 5 011 310 tiina.toodo@bauhof.ee
Andres Õunmaa Tootejuht / Taimed, mullad, väetised 5 261 550 andres.ounmaa@bauhof.ee
Ülle Zober Tootejuht / Kodukaubad 5 086 956 ylle.zober@bauhof.ee
Teet Tallo Tootejuht / Elektrikaubad 5 236 530 teet.tallo@bauhof.ee
Alvar Valend Tootejuht / Elektritööriistad, autokaubad 58 844 510 alvar.valend@bauhof.ee
Eve-Ly Selirand Tootejuht / Siseviimistlus 57 494 440 eve-ly.selirand@bauhof.ee
Sven Milli Tootejuht / Kinnitusvahendid, tööriistad 51 913 336 sven.milli@bauhof.ee
Ostuassistent 6 221 650 ost.assistent@bauhof.ee