E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>

Jaga sotsiaalmeedias pilti ja säästa järgmiselt ostult kuni -30% >>


Ostuosakond

NIMIAMET/VALDKONDTELEFONE-POST
Arendusjuht / Sanitaartehnika- ja elekter 6 221 650
Ramon Järvsoo Arendusjuht / Tehnika 6 221 650 ramon.jarvsoo@bauhof.ee
Piret Luure Arendusjuht / Siseviimistlus 6 221 650 piret.luure@bauhof.ee
Janina Jakobson Arendusjuht / Aed ja kodu 6 221 650 janina.jakobson@bauhof.ee
Tampo Landrat Kategooriagrupi juht / Üldehitus 6 221 650 tampo.landrat@bauhof.ee
Tiiu Aalja-Napa Tootejuht / Siseviimistlus 6 221 650 tiiu.aalja-napa@bauhof.ee
Tanel Kaare Tootejuht / Sanitaartehnika 6 221 650 tanel.kaare@bauhof.ee
Tiina Toodo Tootejuht / Aiakaubad 6 221 650 tiina.toodo@bauhof.ee
Andres Õunmaa Tootejuht / Taimed, mullad, väetised 6 221 650 andres.ounmaa@bauhof.ee
Jekaterina Morozova Tootejuht / Kodukaubad 6 221 650 jekaterina.morozova@bauhof.ee
Teet Tallo Tootejuht / Elektrikaubad 6 221 650 teet.tallo@bauhof.ee
Alvar Valend Tootejuht / Elektritööriistad, autokaubad 6 221 650 alvar.valend@bauhof.ee
Eve-Ly Selirand Tootejuht / Siseviimistlus 6 221 650 eve-ly.selirand@bauhof.ee
Sven Milli Tootejuht / Kinnitusvahendid, tööriistad 6 221 650 sven.milli@bauhof.ee
Ostuassistent 6 221 650 ost.assistent@bauhof.ee