Parima hinna garantii


Me garanteerime kliendile alati toote parima hinna turul!Parima hinna garantii


Mis on Parima Hinna Garantii?

  • Kui oled maksnud juba ostetud toote eest rohkem kui konkurendi juures, saad raha boonusega tagasi!
  • Kui konkurendi juures on toode parasjagu müügil soodsama hinnaga kui meil, teeme Sulle veelgi soodsama hinna!

NB! Nüüd laieneb Parima Hinna Garantii ka konkurentide kampaaniahinnaga pakkumistele (v.a. hulgipakkumistele)

Mida Parima Hinna Garantii saamiseks tegema pead?

Parima Hinna Garantii saamine on lihtne - selleks pead tõestama, et sama tootja sama toode on kusagil mujal ehituskaupluses soodsama tava- või kampaaniahinnaga.

Juhul, kui oled toote meie juurest juba ära ostnud, maksame Sulle hinnavahe boonusprotsendiga tagasi. Kui alles planeerid meie juurest ostu, siis anname Sulle hinnavahe ja boonusprotsendi ulatuses allahindlust.

Boonusprotsent moodustab 10% hinnavahest.

Bauhofi kliendina saad iga ostuga kaasa meelerahu, sest võid olla kindel, et oled saanud kvaliteetse kauba parima hinnaga! Meie eesmärgiks on olla soodsa hinnatasemega ehitus- ja aiakauplus pidevalt, mitte ainult lühiajaliselt ja kampaaniate ajal. Parimat hinnataset kogu oma laiale tootevalikule saame hoida ainult üheskoos.

Kuidas saad raha tagasi?

Ostsid Bauhofist toote Akutrell SSTU-2578 makstes selle eest 100 €. Nädal aega hiljem leidsid konkurendi juurest sama toote Akutrell SSTU-2578 hinnaga 95 €. Kui kõik reeglistikus kirjeldatud kampaania tingimused on täidetud, siis saad tagasi hinnavahe 100-95=5 € + täiendavalt veel 10% hinnavahest ehk kokku 5.50 €.

Kuidas saad allahindlust?

Soovid osta Bauhofist 5m² toodet Laminaaparkett Cream EAN-kood 987654321 maksumusega 40 €, (8 €/m²). Konkurendi juures maksab samal ajal toode Laminaaparkett Cream EAN-kood 987654321 6 EUR/m², seega 5m² 30 EUR. Kui kõik reeglistikus kirjeldatud kampaania tingimused on täidetud, siis tekib Sul õigus saada allahindluse näol toode soodsamalt: hinnavahe 40-30=10 € + täiendavalt veel 10% hinnavahest ehk kokku 11 €. Seega tootele määratakse allahindlus 27,5% ja toote eest tuleb maksta 40-11=29 €.

NB! Parima Hinna Garantii kehtib tavakauplustes olevatele pakkumistele. Ei kehti e-poodide pakkumistele.


BAUHOFI PARIMA HINNA GARANTII

REEGLID

1. Kampaania periood ja osalejad

1.1. Parima Hinna Garantii (edaspidi: PHG) on tähtajatu programm, mille andjaks on Bauhof Group AS.

1.2. PHG võivad saada Bauhofilt kõik eraisikust kliendid (edaspidi: Klient, välja arvatud füüsilisest isikust ettevõtjad ja Bauhofi töötajad), kes planeerivad osta või on ostnud mõistlikus koguses kaupa. Mõistlik kogus kaupa tähendab eraisikust tarbija vajadustele vastavat kogust korteri, suvila või eramu ehituseks või remondiks.

1.3. PHG kehtib kõikidele Kliendi poolt ostetud või ostetavatele toodetele, mille eest tasuti või tasutakse koheselt kassas sularahas või maksekaardiga.

2. Pakkumise sisu

2.1. PHG saamiseks tuleb Kliendil osta Bauhofi kauplusest mistahes toode. Juhul, kui Klient leiab identse toote (sama tootja, mark, mudel, EAN kood) Bauhofi konkurendi juurest soodsama tavavõi kampaaniahinnaga 14 (neliteist) kalendripäeva jooksul, maksab Bauhof Kliendile hinnavahe tagasi, lisades sellele 10% hinnavahest.

2.2. PHG saamiseks peab toodet allahindlusega osta sooviv Klient tõestama, et ta on leidnud identse toote (sama tootja, mark, mudel, EAN kood) Bauhofi konkurendi juurest soodsama tava- või kampaaniahinnaga. Bauhof tagab Kliendile samaväärse hinna ja +10% hinnavahe ulatuses täiendavat allahindlust.

2.3. Konkurendiks loetakse peamiselt ehitus-, viimistlus- ja aiakaupa müüvat kauplust, mis asub samas maakonnas selle Bauhofi kauplusega, kust kaup osteti või osta planeeritakse ja kuhu Klient taotluse esitab.

3. Kampaanias osalemise tingimused:

3.1. PHG kampaanias osalemiseks ja garantii saamiseks peab Klient hinnavahet ja toote identsust dokumentaalselt tõestama.

3.2. Hinnavahet tõendavaks materjaliks loeb Bauhof:

• Fotot odavamast hinnast tootel, kus on kindlasti ka foto tegemise kuupäev

• Reklaammaterjali, kus on näha toote tava- ja/või kampaaniahind

• Konkurendi identse toote hinnasilti

• Konkurendi identse toote ostutšekki

3.3. Kõikidel punktis 3.1. ja 3.2. loetletud dokumentidel peab olema tõestatud ja üheselt mõistetav:

• Toote täpne nimetus, mark ja tootja

• Toote tava- ja/või kampaaniahind

• Toote hinna kehtivuse aeg (reklaammaterjali korral).

3.4. Bauhofil on õigus alati kontrollida Kliendi isikut tõendavat dokumenti, taotluses esitatud andmete ja lisamaterjali õigsust.

3.5. Kui Bauhofi ostutšekil on kliendiks Sularahaklient, siis tagastab Bauhof hinnavahe ostutšeki esitanud Kliendile, kes täidab ka taotluse.

3.6. Kui Bauhofi ostutšekk on väljastatud nimeliselt Kliendile (Bauhofi andmebaasis on loodud sellenimeline Klient), siis tagastab Bauhof hinnavahe samale isikule ning seda ka neil juhtudel, kui taotluse täitja ja nõutavate dokumentide esitaja on teine isik.

3.7. Taotluses ebakorrektsete andmete (nimi ja pangakonto) esitamise korral on Bauhofil õigus jätta raha tagastamata.

3.8. PHG ei laiene järgmistele konkurentide pakkumistele (hinnavahe kompenseerimist raha tagastamise ega allahindluse tegemise näol ei toimu):

• Lõpumüügid

• Second-hand tooted

• Internetipoodide pakkumised

• Parim enne tähtaja ületanud tooted

3.9. PHG ei laiene Bauhofi e-poe pakkumistele.

4. PHG saamiseks vajalikud tingimused

4.1. PHG kampaanias raha tagastamine

4.1.1. PHG saamiseks tuleb Kliendil osta Bauhofi kauplusest mistahes toode. Juhul, kui Klient leiab identse toote (sama tootja, mark, mudel, EAN kood) Bauhofi konkurendi juurest soodsama tavavõi kampaaniahinnaga 14 (neliteist) kalendripäeva jooksul, maksab Bauhof Kliendile hinnavahe tagasi, lisades sellele 10% hinnavahest.

4.1.2. Kui hinnavahe on kuni 10 EUR langetab Bauhof otsuse 15 minuti jooksul alates taotluse saamiseks, kui hinnavahe on suurem kui 10 EUR 3 (kolme) tööpäeva jooksul alates taotluse saamisest.

4.1.3. Positiivse otsuse korral tagastab Bauhof kliendile raha 5 tööpäeva jooksul alates taotluse esitamisest.

4.1.4. Näited*: (1) Klient ostis Bauhofist toote Akutrell SSTU-2578 makstes selle eest 65 EUR, konkurendi juurest leidis Klient nädal hiljem sama toote Akutrell SSTU-2578 hinnaga 58 EUR. Kui kõik käesolevas reeglistikus kirjeldatud kampaania tingimused on täidetud, siis tekib Kliendil õigus tagasi saada hinnavahe 65-58= 7 EUR + täiendavalt veel 10% hinnavahest ehk kokku 7,70 EUR.

4.2. PHG kampaanias allahindluse saamine

4.2.1. PHG saamiseks peab toodet allahindlusega osta sooviv Klient tõestama, et ta on leidnud identse toote (sama tootja, mark, mudel, EAN kood) Bauhofi konkurendi juurest soodsama tava- või kampaaniahinnaga. Soodsam tava- või kampaaniahind peab kehtima sellel ajahetkel, kui klient taotluse esitab. Bauhof tagab Kliendile samaväärse hinna ja +10% hinnavahe ulatuses täiendavat allahindlust.

4.2.2. Kui hinnavahe on kuni 50 EUR, siis langetab Bauhof otsuse 15 minuti jooksul alates taotluse saamisest. Kui hinnavahe on suurem kui 50 EUR, siis langetab Bauhof otsuse esimesel järgneval tööpäeval alates taotluse saamisest.

4.2.3. Näited: (1) Klient soovib osta Bauhofist toote Ketassaag PF-368, mis maksab 80 EUR. Konkurendi juures maksab sama toode Ketassaag PF-368 70 EUR. Kui kõik käesolevas reeglistikus kirjeldatud kampaania tingimused on täidetud, siis tekib Kliendil õigus saada allahindluse näol toode soodsamalt: hinnavahe 80-70 = 10 EUR + täiendavalt veel 10% hinnavahest ehk kokku 11 EUR. Seega tootele määratakse allahindlus 13,75% ja toote maksumuseks kujuneb 80-11= 69 EUR

5. Muud tingimused

5.1. Bauhofil on õigus eriarvamuse või pettuskahtluse korral jätta Kliendile raha tagastamata või allahindlus tegemata või lükata otsuse tegemist edasi kuni asjaolude selgumiseni.

5.2. Bauhofil on õigus igal ajal katkestada PHG pakkumine või teha kampaania tingimustes muudatusi või täpsustusi, teatades sellest kampaanias osalejatele mõistliku aja jooksul kodulehel www.bauhof.ee

5.3. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb esitada kirjalikult 14 päeva jooksul alates Bauhofi otsuse teada saamisest kampaania korraldaja asukohta: Bauhof Group AS, J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn.

5.4. Kampaania kohta tekkivate küsimuste korral on kliendil õigus pöörduda Bauhofi poole e-maili teel läbi kodulehe www.bauhof.ee.

5.5. PHG andmise kord on kehtestatud käesolevates reeglites. Kõik Bauhofi otsused PHG andmisel on lõplikud ning kõigile osalejatele kohustuslikud.


 * Reeglistikus tooted näited on illustreerivad ning ei oma seost reaalselt müügis olevate toodetega.