Teeme ära talgud juba 4. mail!

Jagage:

**Bauhof jätkab juba 15. aastat toimuva üle-eestiliste talgupäevade toetamist. Sel aastal on eesmärk muuta kodukandi veekogud ohutuks, rajada elurikkaid õppeaedu ja tuua talgupaikadesse kultuurielamusi. **

**Veeohutuse talgute 300 esimest registreerunud talgujuhti said talgutoeks Bauhofi kinkekaardi. **

  1. aastal peetud suurest Teeme Ära prügikoristusest ning sellele järgnenud 2009. aasta mõttetalgutest kasvas välja üle-eestiline Teeme Ära talgupäev, mis tänavu toimub täpselt samal kujul juba 15ndat korda.

Tänavu pööratakse koostöös Päästeametiga tähelepanu kodukandi veekogude ohutusele, et aidata ennetada traagilisi veeõnnetusi. Rohelise kooli programmiga koos hoogustatakse elurikaste õppeaedade rajamist lasteaedadesse ja koolidesse. Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 ja Eesti kultuuririkkuse aasta raames on aga tähelepanu all talgukultuuri väärtustamine ning kultuurielamuste toomine igasse kogukonda ja talgupaika. Talguid saab kirja panna ja valida talguveebis www.teemeara.ee.

Bauhof Eesti, mille kauplused asuvad üle Eesti, on talgulistele hea tugipunkt, et hankida vajalikku varustust ja leida sobivad abivahendid, mis kestavad veel aastaid. Bauhofi tiim tänab kõiki talgulisi, kes oma vaba aja veedavad sel nädalvahetusel keskkonda turvalisemaks ja mitmekülgsemaks muutes.

Teeme Ära talgupäevi korraldavad Eestimaa Looduse Fond, Eesti Külaliikumine Kodukant ja nende ümber koondunud võrgustik. Toetajate ja partneritena löövad kaasa Siseministeerium, Päästeamet, Sigrid Rausing Trust, Dentsu, Bauhof, Nordic Hotel Forum, Tartu loodusmaja, Rohelise kooli programm, Kultuuriministeerium, Sihtasutus Tartu 2024 jt.

Jagage: