Kommertsosakond

Nimi Amet/Valdkond E-Post
Henry Valtna Arendusjuht / Aed ja kodu henry.valtna@
bauhof.ee
Anastassija Kasperova Arendusjuht / Siseviimistlus, sanitaartehnika, elektrikaubad anastassija.
kasperova@
bauhof.ee
Kristen Int Arendusjuht / Rauakaubad, üldehitus kristen.int@
bauhof.ee
Andres Õunmaa Kategooriagrupi juht / Aed andres.ounmaa
@bauhof.ee
Kamelia Popova Tootejuht / Aiakaubad kamelia.popava@
bauhof.ee
Jelena Mahhamalkina Tootejuht / Kodu- ja aiakaubad jelena.
mahhamalkina@
bauhof.ee
Gerda Salumets Tootejuht / Kodu- ja aiakaubad gerda.salumets@
bauhof.ee
Olga Paulman Tootejuht / Siseviimistlus olga.paulman@
bauhof.ee
Eve-Ly Selirand Tootejuht / Rauakaubad evely.selirand@
bauhof.ee
Karel Riitsalu Tootejuht / Rauakaubad karel.riitsalu@
bauhof.ee
Renee Limbach Tootejuht / Elektrikaubad renee.limbach@
bauhof.ee
Tenno Sirgi Tootejuht / Sanitaartehnika tenno.sirgi@
bauhof.ee
Rasmus Reitalu Tootejuht / Üldehitus rasmus.reitalu@
bauhof.ee
Silver Malmets Tootejuht / Üldehitus silver.malmets@
bauhof.ee
Ostuassistent ost.assistent@
bauhof.ee