Nutipesu kampaania

Meistriklubi liikmetele +10% lisaaega Kärcheri Nutipesulates

Meistriklubi eripakkumisedEesti suurim isepesulate kett – Nutipesu pakub oma 11-nes pesulas lihtsat, kiiret ja soodsat võimalust oma auto mõne minutiga puhtaks saada ja seda tippkvaliteedi Kärcheri
masinate ja pesuvaheditega. Lisaks annab ise pesemine võimaluse pöörata tähelepanu rohkem määrdunud kohtadele, mida automaatpesula ei arvesta.
 

Keskmiselt maksab ühe auto pesemine 3 eurot ja keskmine pesuaeg on 7 minutit. Meistriklubi liikmetele annab magnetribaga Meistriklubi kaart +10% lisaaega.

Nutipesulas pesemine on keskkonnasõbralik, sest kodus pestes (kui selleks võimalust on) valguvad kemikaalid koduhoovi pinnasesse või sadevee kanalisatsiooni, mis aga ei läbi puhastusseadmeid. Nutipesulates läbib autolt maha valguv vesi õli- ja mudapüüduri, kus toimub ka kemikaalide eraldumine ja koos hilisema puhastamisega on pesuvesi lõpuks keskkonnale ohutu.

Nutipesu tehnikajuht Aivar Oru annab siinkohal mõned soovitused, millele autopesus tähelepanu pöörata:

“Midagi keerulist siin ei ole, ka siis kui tegemist esimese pesuga, pesurežiimid on masinal loogilises järjekorras, nuppu tuleb lihtsalt keerata päripeva.”

Enne kui suuremaks pesuks läheb, on kindlasti soovitatav mustus lahti leotada, milleks on Nutipesus eraldi programm – eelleotus. Alles seejärel tuleb alustada survepesuga. Algajale auto pesijale on oluline välja tuua, et vooliku juga tuleb suunata endast eemale ja alla tuult. Kui suurem mustus eemaldatud, siis jonnkamatele kohtadele nagu tuled, klaasid, numbrialus jms, sobib hästi vahupesu harjadega. Nutipesu tehnikajuht Aivar Oru rõhutab: “Kindlasti tuleb harja enne selle kasutamist pesta, sest kunagi ei tea, kes enne sind pesemas käis ja mida ta tegi”. Oru sõnul on harja kõige lihtsam pesta spetsiaalses anumas, mis on ühtlasi ka harja hoidikuks. Harjaga ei tohi pesta velgi ja mootorit.

Kui kõik pinnad on puhtad, järgneb loputus, mis ühtlasi valmistab pinna ette vahatamiseks. Esimene vahatamine ehk kuumvaha, kaitseb värvi ning hoiab auto kauem puhtana ning kõige lõpuks viimistleme külmvaha ehk läikevahaga, mis kuivatab auto, kasutades selleks spetsiaalset vetthülgavat tehnoloogiat.
Parima kaitse värvikihile ja igal järgmisel pesukorral lihtsama ja kiirema mustuse eraldumise tagab hoolduspesu regulaarsus ja kõigi pesuprogrammide kasutamine õiges järjekorras (sh kuum- ja külmvaha).
Nutipesu tehnikajuht Aivar Oru soovitab iga programmiga peaks tegema veidi rohkem kui ühe ringi, sest õige kemikaali jõudmine pumbast püstolini võtab veidi aega.

Nutipesu on suurim isepesulate kett Eestis. Tänaseks on juba avatud üksteist pesulat, sealhulgas huljuti lisandunud asukohad Tallinnas Peterburi tee ääres ja Tondiraba spordihalli kõrval.

Rohkem infot www.nutipesu.ee
Vaata ka video tutvustust, kuidas auto kiirelt puhtaks saada: