• Tarne pole võimalik

PEENESTUSAINE BROWIN KLAROWIN TURBO 2 65G

Tootekood: 666782
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Kahekomponentne, tõhus ja kiire toimeaine veini selitamiseks.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Browin Klarowin Turbo 2 on kahekomponentne, tõhus ja kiire toimeaine veini selitamiseks. Koostisosad on A-kolloidne ränidioksiid ja B- kitosaan. Kasutusviis: Pärast käärimise lõppemist tuleb vedelikust eemaldada sade, teha hoolikalt õhukindlaks (liigne CO2 võib pikendada selitusaega). Lisage koostisosa A proportsionaalselt selitatava vee kogusele (pakendi sisu jätkub maksimaalselt 25 liitri vedeliku jaoks). Seejärel segage korralikult 10 sekundi jooksul ja jätke 1 tunniks seisma. Pärast seda lisage koostisosa B proportsionaalselt vedeliku kogusele. Segage õrnalt 10 sekundi jooksul. Jätta kõik seisma umbes 24 tunniks. Toode võib vähesel määral muuta veini värvi.