• Eeldatav kojuvedu 3,49 € al. 17.06.2024

PÕRANDAKÜTTEMATT ELECTROLUXECO MAT EEM2-3M2

Tootekood: 719734
115.00 € /tk
63.73 €
E-poe erihinnad võivad erineda tavakaupluse hindadest
Säästad 51.27 € (44%)
E-poe erihind sisselogitud kliendile
• Põrandaküttematt peene kahesoonelise kaabliga.
• Puudub kahjulik elektromagnetkiirgus.
• Võib paigaldada mis tahes valitud põrandapinna alla.
• Otsene ühendus termoregulaatoriga ja lihtne paigaldamine.
• Mati võimsus: 1,5 kW/m².
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Järelmaksu kalkulaator
Kuumakse
19.17 €
  • Eeldatav kojuvedu 3,49 € al. 17.06.2024
Electrolux põrandaküttematt Eco Mat peene kahesoonelise kaabliga loob ruumis optimaalse mikrokliima, tõelise naudingu sooja põranda kasutamisest, kannab hoolt kasutaja tervise eest, kusjuures puudub kahjulik elektromagnetkiirgus.
Pingulduseta paigaldamine - soovitatakse plaatide alla või looduslikule kivile, plaadiliimi õhukese kihi alla pingulduseta ja põrandapinna minimaalse tõstmisega.
Õhuke hermeetiline muhv - muhvi ja soojenduskaabli diameetrid on praktiliselt identsed, mis välistab põranda täiendava tõstmise.
Unikaalne kangast aluspõhi - soojenduskaabel on punutud kangast aluspõhja, mis erinevalt klaasplastikust imab endasse plaadiliimi lahust, moodustades ühtse monoliitstruktuuri ning ei takista prandakatte püsivat fikseerimist betoonalusega.
Komfortne soojendus 150 W/m² - soojendusmatil on optimaalne võimsus ning sobib hubase mikrokliima loomiseks kuivades ja niisketes ruumides.
Täiskomplektatsioon - komplekti kuuluvad kõik Eco Mat montaažiks vajalikud aksessuaarid. Põhjalik montaažijuhend aitab paigaldada sooja põrandat iseseisvalt, montaažorganisatsioonide kaasamiseta.
Ühesuunaline sisselülitus - sooja põranda montaaž on oluliselt lihtsustatud tänu toitekaabli ühesuunalisele sisselülitusele.

Eelised: Võib paigaldada mis tahes valitud põrandapinna alla: plaat, vaip või parkett; võimalik paigaldada nii linna korterisse kui ka maamajja; otsene ühendus termoregulaatoriga ja lihtne paigaldamine; kaabel võib taluda kuni 4 kW võimsust; ühesuunaline ühendus vooluvõrku, töökindlus ja vastupidavus, mõlemad sooned soojendavad; suletud hülss, läbimõõt on peaaegu võrdne kaabli läbimõõduga.

Tehnilised andmed: mati võimsus: 1,5 kW/m²; kaabli võimsus: 12,5 W/m; ühendus: V/Hz 220-230/50; mati laius: 0,5 m; mati paksus: 3,9 mm; juhtmete vaheline kaugus 8,3 cm; ühenduskaabli pikkus 2 m; kaitse tase IPX7; turvaklass: II; ühendava toitekaabli pikkus - 2 m. Põrandakütte mati komplekti Eco Mat kuulub: kasutusjuhend koos garantiiga, soojendusmatt, gofreeritud toru põranda temperatuurianduri paigaldamiseks - 2 m, plastkork, termostaadiga ühendamiseks mõeldud muhvid.