• Tarne pole võimalik

MÄNGUASI PURSE PETS INTERAKTIIVNE KÄEKOTT KOAALA

Tootekood: 724350
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Interaktiivsel käekotil on 3 erinevat režiimi.
• Käekott reageerib puudutustele ning pilgutab silmi.
• 14-päevane tagastusõigus
  • Tarne pole võimalik
Purse Pets interaktiivne koaala PrintPerfect seeria käekott on tõeliselt äge ning stiilne! Interaktiivne kott reageerib sinu puudutustele ning pilgutab silmi. Kokku üle 30 heli ning reaktsiooni. Interaktiivsel kotil on 3 erinevat režiimi. Režiimi vahetamiseks kasuta nuppu „Insignia“. LIIKUMISREŽIIM: A. Puuduta koti otsaesist ja ta pilgutab silmi ning teeb helisid. B. Kui te koos ringi liigute, siis ta pilgutab silmi. C. Hoia oma kätt ta laubal või kallista teda, siis ta sulgeb silmad ja teeb armsaid helisid. VÕLUREŽIIM: A. Stiili Mõõtja: Küsi kotilt, mida ta millestki arvab, ning siis puuduta ta otsmikku. Ta annab märku, kui väga see talle meeldib ja publik reageerib. B. REMIX muusika moelavale: Kui ta otsaesisele vajutad ja sõrme peal hoiad, siis mängib ta sulle kõndimise taustaks muusikat. Hoia otsmikku ja ta teeb vinüülplaadi kriimustusheli. UNEREŽIIM: Kui te piisavalt kaua ei suhtle (umbes viis minutit), siis ta paneb silmad kinni ja siseneb unerežiimi. Vajuta „Insignia" nuppu ning ta ärkab taas üles. HOOLDUS: Kui mänguasi ei ole pikemat aega kasutuses, eemaldage patareid mänguasjast. Toote puhastamiseks kasutage puhast niisket lappi. Ärge kastke vette. Liigne niiskus võib mänguasja kahjustada. Hoidke mänguasja kuumuse allikast eemal.