• Eeldatav kojuvedu 6,90 € al. 2-4 tööpäeva
  • Tarne pakiautomaati al. 2,90 € al. 1-4 tööpäeva
  • Poest kätte 0,00€, alates 4 tunniga

LOODUSLIK HERBITSIID SUBSTRAL KONTSENTRAAT 500ML

Tootekood: 732087
26.50 € /tk
21.20 €
Hinnavõit 5.30 € (20%) tavahinnast
E-poe kampaaniahind sisselogitud kliendile
• Looduslik herbitsiidi kontsentraat üheaastaste kaheiduleheliste umbrohtude tõrjumiseks.
• Pakendis on 500 ml.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Eeldatav kojuvedu 6,90 € al. 2-4 tööpäeva
  • Tarne pakiautomaati al. 2,90 € al. 1-4 tööpäeva
  • Poest kätte 0,00€, alates 4 tunniga
Substral herbitsiid kontsentraat üheaastaste kaheiduleheliste umbrohtude tõrjumiseks teedel, radadel ja aladel, mis on vett läbilaskva pinnaga ning dekoratiivpuude ja -põõsaste ridade vahel ning sammalde tõrjumiseks dekoratiivpuude ja -põõsaste ridade vahel. TOIMEVIIS: Umbrohutõrjevahend kahjustab kõiki rohelisi taimi, mille lehtedega kokku puutub. Pritsitud taimede kasv peatub ja need närbuvad. Sobib kasutamiseks teedel, radadel ja aladel, mis on vett läbilaskva pinnaga ning rooside, põõsaste, hekkide ja puude all. Kasutada sooja, päikesepaistelise ja tuulevaikse ilmaga. Soodsates tingimustes on esmane mõju näha juba 2h pärast. KASUTAMINE: Tõrjutav taimestik töödelda hoolikalt. Kasuta vahendit ajal, mis on välja toodud etiketil ja lubatud kulunormiga. Maksimaalne kasutamine kasvuperioodil: 4 korda 7 - 21 päevase intervalliga. Kulunorm ühekordseks kasutamiseks on 23 ml ainet 300-500 ml vees 10 m2. Vältige töölahuse triivimist/ sattumist pritsimis ala kõrval olevatele aladele ja taimedele. Pärast taimede pruunistumist ja kuivamist võib alustada külvamist ja istutamist. Surnud või närbuvad taimed saab kompostida või maasse kaevata ilma et see mõjutaks hiljem kasvavaid taimi. Mitte kasutada rohkem kui 4 korda kultuuri/kasutusala ja vegetatsiooniperioodi kohta.
Vältida kandumist taimedele mida ei soovita hävitada.
Pritsitavat vedelikku ei tohi sattuda vahetult kultuurtaimede rohelistele osadele (nagu nt mittepuitunud taimeosad ja lehed), vastasel juhul võivad kultuurtaimed kahjustuda.
Kultuuride võimaliku kahjustumise eest vastutab kasutaja. Seetõttu tuleb enne vahendi kasutamist tööspetsiifilistes tingimustes kontrollida taimede vastupidavust sellele ja toimet.

Ärge kasutage vahendit:
Veeorganismide ja muude kui sihtrühma taimede kaitsmiseks mitte kasutada mitteläbilaskvatel pinnastel, nagu näiteks asfalt, betoon, tänavakivid, raudteerööpad, ja teistel juhtudel, kus on suur äravoolu oht.
Sademete(vihm) ajal, kui taimed on märjad vihmast, kastmisest ja enne eeldatavat vihma, sest sademeid, mis esinevad 1 tund pärast pihustamist võivad vähendada efektiivsust;