Tapeedi ja värvi kombineerimise kunst

Tapeedi ja värvi kombineerimise kunst

Mustrilised tapeedid nõuavad tihti kavalaid sisekujunduslikke lahendusi ja üks neist on kindlasti osav tapeetide kombineerimine lihtsate värvitud seintega.

Aeg, mil terves korteris seinad tapeedikihi alla maeti, on möödas. Tapeeti ja seinavärvi kombineerides on võimalik luua illusioone suurematest, väiksematest, pikematest või ka lühematest tubadest. Bauhofi ehituseksperdid tutvustavad värve, mis on tulnud, et jääda ning ka seda, milliseid tapeete need värvid enda kõrvale igaveseks kaaslaseks sooviksid. 

 Vaade toast b.b home fashion


Sillerdavad valged

Alati ei pea sisustuses kasutatav valge olema ere nagu värskelt sadanud lumi. Naturaalsed valged toonid, mis peegeldavad vastu kohvivahult, puukoorelt või ka looduslikelt pärlitelt, annavad kodule sooja tunde. Nende mahedate ja rahustavate toonidega sobib kombineerida „b.b home passion“ tapeete, mis on inspireeritud kaugetest kultuuridest. Valikus leiduvad tagasihoidlikud mustrid ja naturaalsetes toonides triibud sobivad määrdunud valge, elevandiluu, kasevalge ja cappucino vahuse helebeežiga. Kui soovid katta kõik seinad tapeediga, siis tee mõne loetletud tooniga mööblile värviuuendus ja värske kombinatsioon on garanteeritud!

 Novamur


Rõõmsad roosad

Roosa värvi erinevad varjundid ei ole kaunid üksnes looduses või lastetubades. Roosa mõjub üllatavalt värske ja peenena ka Sinu elu- või magamistoas. Erinevad toonid alates portselani õrnusest ja vahuvalgest kuni suvise punaka põhjaga roosa ja kirsilimonaadini on justkui kokku loodud „Novamur“ kollektsiooni tapeedivalikuga, kust võib leida nii õrnasid õisi, kui särtsakaid mustreid. Suurte ja kirevate mustrite kõrvale kasuta alati kahvatuid toone - nii paistavad ka maalid ja fotod paremini välja. Õhkõrnad tapeedid vajavad aga kontrasti värvitud seinte näol, olgu selleks siis ookeanisinine, hall või smaragdroheline.

 P+S

Kaldale uhutud puidu hallid

Moodi on tulnud uus hall, mis pole sugugi külm ja metalne nagu olete siiani harjunud. Need ilmastikku näinud puidust inspireeritud toonid sobivad kõigega ja kiirgavad soojust. Loodusest inspireeritud hallid sobivad “P+S“ kollektsiooni tapeedivalikuga, kus leidub põnevaid mustreid, mis justkui sulavad tausta sisse ja tagasihoidlikul taustal ilutsevaid õisi. Hall ei pea olema nukker! Värskeks koosluseks kombineeri suurte õitega tapeet elutoas suitsuselt halli diivani ja hõbedase varjundiga valge tooniga seintel. Või näiteks õrna mustriga hülgehall tapeet heleda mööbliga, mis lisab tubli annuse kontrasti ja toob valgust tuppa.

 Villa RossoIsepäised naturaalsed

Õigepea võib unustada erkvalge seinavärvi, sest asemele on tulnud isepäised ja väga erilised naturaalsed toonid nagu taruvaigu beež, naturaalne valge, puidusuits, värske oliiv ja mannavahu roosa ning nende värvide sobivus on garanteeritud igas ruumis.

Bauhofi sisustusspetsialistid soovitavad nende toonide kõrvale „Villa Rosso“ kollektsiooni tapeedivalikut, millest õhkub erutavat Vahemere hõngu. Mängulised lillemotiivid ja unistavalt pehmete kreemiste varjunditega toonid koos romantilise lilla ja õrnsinisega kiirgavad rahulolu. Lase neil isepäistel naturaalsetel toonidel tantsida su elu- või magamistoa seintel koos harmoneeruva tapeediga ning täiuslik Vahemere stiil on garanteeritud!

 Atlanta


Soojad tomati toonid

Suveviljade kirevad värvid on suureks inspiratsiooniallikaks ka kodustes remonditöödes. Kuldkollasest mahlaka punaseni – need kartmatud valikud lausa tekitavad söögiisu!

Eriti rõõmsa tulemuse saavutamiseks soovitame me neid kirevaid toone kombineerida „Atlanta“ kollektsiooni tapeedivalikuga, mis on segu hõrgutavatest maitsetest ja poppkultuurist koos traditsioonilise väärikusega. Siit leiab midagi nii klassikaliste toonide pooldaja kui ka julgete värvidega katsetaja. Lillemustrid sobivad hästi heledamate kollastega kombineerimiseks ning klassikalised triibud särtsakamate punaste ja oranžidega. Muideks siseruumides on oranžist saanud uus söögitoa värv, mis käib käsikäes kreemjat tooni puitmööbliga.

Head katsetamist!

Tubade kujundamisel tuleb abiks Bauhofi toadisainer!

 

Jaga
TAPEEDI JA VäRVI KOMBINEERIMISE KUNST on lisatud ostukorvi