В интернет-магазине при покупке начиная с 100€ рассрочка с 0% интресса! >>

ВСЕ МАГАЗИНЫ BAUHOF 13-14. МАРТА ЗАКРЫТЫ! Заказы, оформленные в интернет магазине, можно получить со склада магазина. 


ГРУНТ ДЛЯ ОВОЩЕЙ НА ОСНОВЕ НАТУРАЛЬНОГО КОМПОСТА 20Л MATOGARD

SKU
469193
SKU
469193
.
Есть в наличии
3,50€ Цена в онлайн-магазине
tk
Выигрыш в цене 20% store price
Tavahind epoes 4,50€
.
Kampaania
.
Общая информация
Производитель Matogard
Код производителя 000-183
Код товара 469193
Размеры упаковки
Вес нетто 5.2 кг
Высота упаковки 45 см
Длина упаковки 6 см
Ширина упаковки 30 см
Вес 5.2 кг
Данные товара
Назначение Bio-Köögiviljamuld sobib ideaalselt köögiviljataimede ettekasvatamiseks ning maitsetaimede ja köögivilja kasvatamiseks potikultuurina. Kuna Matogardi biomullas ei ole mineraalväetisi, siis sobib see ka maheaednikule.
Старана-производитель Eesti

Уважаемый клиент, просим учитывать, что отображается реальное состояние на складе магазина в конкретный магазин, и оно может меняться с течением времени.

Клуб мастеров цена
3,50€
Store Prices
4,40€
При покупке в интернет-магазине Bauhof на сумму больше 400€ транспорт начиная с 5€ (не относится к доставке крупногабаритных товаров и доставке  товаров на поддонах).

Транспортная услуга Bauhof

Доставка товара курьером в указанное место до двери. Товар не доставляется до двери квартиры или в квартиру. Срок поставки отмечен на карточе товара. После передачи товара курьерской фирме, курьер свяжется с Вами, чтобы уточнить время доставки.

Доставка от 9,90 € от 11.03.2021

Транспортная услуга "Посылочный автомат"

Доставка товара в посылочный автомат SmartPost. Максимальные размеры упаковки 60см х 60см х 36см при весе 35кг. Срок доставки отмечен на каточке товара. После передачи посылки курьерской фирме, на Ваш телефон пришлют сообщение с информацией о дате поставки посылки, местарасположения посылочного автомата, времени открытия и личным кодом доступа.

Доставка в почтовый терминал от 2,90 € от 11.03.2021

Транспортная услуга "товар со склада"

Ориентировочный срок получения отмечен на карточке товара. При поступлении торвара на склад Вам пришлют уведомление.

Доставка в магазин от 0€ от 11.03.2021

Совместимые с товаром артикулы

More Choices:
Bio – Köögiviljamullaga külvad mahedalt!

Rohenäppude rõõmuks on taas aeg, mil seemned mulda pista. Külvimullast sõltub nii seemnete idanemine kui taimede edasine käekäik.

Osaühinguga Aiaabi professionaalset aiandusnõu pakkuv spetsialist Maris Paalvelt julgeb külvamiseks ja köögiviljade kasvatamiseks soovitada Matogardi Bio-Köögiviljamulda. „Oma kogemusest võin öelda, et ma jäin mullaga väga rahule ja naabrid olid vaimustuses,“ rääkis ta.

Kasvumuldade kasutamine toas ja rõdul

Loomulikult võime ka toa- ja rõdulillede potid täita koduaia mullaga. Kui me aga mõtleme, kust nad pärit on, siis saame aru, et igal taimel on veidi erinev eelistus kasvupinnase suhtes. Siin ongi sobilik kasutada kasvusubstraate. Enamus toataimi eelistab mõõdukalt või nõrgalt happelist mulda. Nende võime toitaineid omastada olenevalt mulla happesusest on erinev.

Ürdiaed aknalaual

Maitsetaimed e. ürdid on meile köögis nii harjumuspäraseks saanud, et nendeta ei kujuta söögitegemist ettegi. Värske petersell, murulauk, münt, rosmariin, koriander – ükski korralik toit ei saa valmis ilma nendeta. Tõelise gurmaani aias, rõdul või aknalaual on väike ürdipeenar lausa kohustuslik. Peale meeldiva lõhna ja maitse, mille annavad taimele enamasti aromaatsed eeterlikud õlid, on maitsetaimedel ka märkimisväärsed raviomadused. Ka on ürdid asendamatud toidu serveerimisel.

Nõuanded tšillipipra külvamisel ja kasutamisel

Seemnete külvamiseks toimi alljärgnevalt: 1. Täida pott külvimullaga ja külva seemned. Mulda võib seemnete peale panna umbes 1,5 cm. Niisuta muld pihustiga ja pane pott kuhugile sooja, näiteks radiaatorite juures olevale aknalauale või kasuta soojendusmatti, sest seemned ei idane juhul kui temperatuur on alla 20 kraadi. Kõige sobivam nõu seemnete külvamiseks on väike toakasvuhoone.


ГРУНТ ДЛЯ ОВОЩЕЙ НА ОСНОВЕ НАТУРАЛЬНОГО КОМПОСТА 20Л MATOGARD добавлено в корзину